Książki na Walentynki i wszystkie nagrody Marty Kisiel [WIDEO]

Jacek Antczak | Utworzono: 2020-02-15 22:25 | Zmodyfikowano: 2020-02-15 22:25
A|A|A

Marta Kisiel w studiu RWK


Randki, seks i wiedźmy – od takich tematów zaczęliśmy naszą audycję po 16.15. Ponieważ był Dzień Radiowca, a następnego dnia Walentynki, więc wszystko się zgadza. Naszymi gośćmi byli Sylwia Mazurkiewicz i Patryk Młynek, redaktorzy Wydawnictwa Dolnośląskiego, którzy opowiedzieli o pierwszych tegorocznych nowościach wrocławskiej oficyny. 

Rok 2019 należał do kolejnej Marty, tym razem fantastycznej. O godz. 17 gościliśmy Martę Kisiel, wrocławską pisarkę fantasy, zwaną także przez fanów "ałtorką", nominowaną w ub. roku do Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego za powieść "Toń", a uhonorowaną Nagrodą Zajdla z opowiadanie "Szaławiła". W tym samym 2019 otrzymała także Nagrodę im. Ferdynanda Wspaniałego za "Małe Licho i tajemnicę Niebożątka", a druga część cyklu "Małe Licho i anioł z kamienia", została Książką Roku 2019 Polskiej Sekcji IBBY - w kategorii książki dziecięcej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama