Debata Polityczna: Spór o palec posłanki Lichockiej

Marcin Rosiński, d | Utworzono: 2020-02-17 08:54 | Zmodyfikowano: 2020-02-17 08:55
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

Gośćmi Debaty Politycznej Radia Wrocław byli: Sławomir Piechota - Platforma Obywatelska, Czesław Cyrul - SLD, Paweł Gancarz - PSL, Andrzej Kilijanek - PiS i Adam Rynkowski - Konfederacja.

POSŁUCHAJ DEBATY:

Cz. 1

Cz. 2

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Marco
2020-02-22 15:22:44
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dokładnie, jak ma się zachowywać? Brak słów?!
~////
2020-02-17 15:52:15
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 16
a jak ma się zachowywać buc z politycznego nadania ??
~Slawek
2020-02-17 13:14:10
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 14
Pan dziennikarz pozwala sobie na stwierdzenie " kłapać dziobem " Gratuluję Jest pan poniżej krytyki. Jakiekolwiek
~Sławek
2020-02-17 12:53:54
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 15
Pan z PiS chyba nie wie z jakiej partii pochodzi. To co zrobił prezes Kaczyński ze społeczeństwem jest niczym innym jak nawoływanie do nienawiści. Tylko Polacy szybko zapominają... Niestety
~Jerry
2020-02-17 11:23:15
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: 15
Sprawa dosc blaha, zwykly brak kultury, pokazala im "faka" - a patrzcie ile motania sie, wciskania ludziom kitu, ze niewiadomo co tym palcem robila, przepraszania, ale niby twierdzenia, ze nic zlego nie zrobila. Teraz przelozcie to na wszystkie powazne afery - loty Kuchcinskiego za miliony zlotych, niejasnosci w sprawie Banasia, centrum hejtu w Ministerstwie Sprawiedliwosci, motanie sie z listami poparcia do KRSu, propoganda w TVP - jak ci ludzie klamia w sprawie prostego gestu, ktore nagraly kamery, to myslicie, ze w sprawie afer, gdzie duzo trudniej cos udowodnic mowia prawde? Chocby slynne loty Kuchcinskiego, gdzie kancelaria Sejmu oklamala opinie publiczna, ale gdy wyplynely nowe dowody, musial zmienic narracje.
~Franek
2020-02-17 11:15:06
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 13
Pan z PiS gospodarka sterowana - a podatek od cukru to niby czym jest. Gospodarką sterowaną. Przypomnę likwidacja drożdżówki w szkole spowodowała upadek małych szkolnych sklepików. A dzieci jak jadły słodkie bułki tak dalej jedzą
~korcz
2020-02-17 10:59:52
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 14
To co wyczyniał 'redaktor Rosiński to najlepszy dowód na co pójdzie 2 mld. zł. Toż to przedłużenie tvpis. Chamskie przerywanie wypowiedzi przedstawicieli opozycji, zupełny brak bezstronności i profesjonalizmu. Prowadzący dyskusje jest od zadawania pytań i dbanie o równy czas wypowiedzi. Panie Rosiński co pan będzie robil po kolejnych wyborach kiedy tylu "niezależnych" dziennikarzy bedzie bezrobotnych.
~Palec
2020-02-17 09:41:00
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Nie szkoda czasu na takie dyskusje...nie lepiej zająć się np.programami a bardziej ich brakiem- kandydatów na prezydenta? Ale realnymi programami, a nie pustym słowem i pomysłami na które prezydent nie ma wpływu...A tak to wygląda.Warto również rozliczyć A.Dude - co obiecał i co zrobił...Bo mam wrażenie, że nie udało mu się nic osiągnąć poza wizytami w powiatach.