Kidawa-Błońska ze wsparciem prezydentów Wrocławia, Wałbrzycha i Jeleniej Góry

(fot. Andrzej Owczarek)
Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry tłumaczy, dlaczego samorządowcy postawili na kandydatkę Koalicji.
Małgorzata Kidawa-Błońska podpisała się pod tezami, które według autorów - włodarzy gmin - są najważniejsze dla polskiego samorządu.
Małgorzata Kidawa-Błońska podczas swojej wizyty we Wrocławiu zorganizowała także konferencję przy Przylądku Nadziei, gdzie opowiadała o pieniądzach potrzebnych na skuteczną walkę z rakiem.
REKLAMA
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Adelaberd
2020-02-21 05:39:15
z adresu IP:
(5.173.xxx.xxx)
Ocena: 205
Totalne dno i żenada robić sobie kampanię w przylądku...
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (2)
Nawet w bastionie czerwonym nie przejdzie.
Dolny Śląsk w granicach RFN do 2040r. Stop oszołomom. Powrót do macierzy to jedyne rozwiązanie, aby było tu normalnie!
P.Kidawa gra bezczelnie na emocjach dziś odwiedzając Przylądek Nadziei kolejny raz zamiast skupić się i powiedzieć co ma zamiar zrobić by polepszyć słuzbe zdrowia bezczelnie i chamsko gra chorymi dziećmi
i ciągle ta sama gatka PiS to..PiS tamto...
Żadnej merytoryki,ale Polacy głupi nie są infotmacja dla pani i drugi raz na was się nie nabiorą!
KO to najwięksi szkodnicy w Polsce, nienawidzą Polaków i nie reprezentują interesu Polskiego. Ich mocodawcy siedzą w Berlinie i Moskwie i dla tych państw KO służy! Jacek Sutryk, tak samo nie identyfikuje się z Państwem Polskim, a wręcz przeciwnie prześladuje Polaków Patriotów. Drodzy wyborcy, jeżeli jesteście Patriotami to głosujcie na Andrzeja Dudę, najlepszego Prezydenta RP.
„Bezpartyjny” Jacek
Kidawa-Błońska ze wsparciem prezydentów Wrocławia, Wałbrzycha i Jeleniej Góry, ale ja będę głosował na Dudę.
Nooo.. to teraz wygraną ma w kieszeni. Może sobie odpuścić kampanię.
Jacek Sutryk mnie rozczarował.Szkoda..
Skakanie kwikanie ciąg dalszy, w maju będzie powódź łez z waszej strony ale Bruksela i Moskwa was wesprą
Zobacz także