Powstrzymać Angulo i sięgnąć po trzy punkty

Wojciech Klich | Utworzono: 2020-02-21 07:01
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

Angulo dla Górnika strzela już czwarty sezon. W poprzednich zawsze zdobywał przynajmniej 17 bramek, z czego w ekstraklasie nigdy nie zszedł poniżej 23 bramek w sezonie. W obecnych rozgrywkach ma już na koncie 10 trafień. Dla Górnika to piłkarz kluczowy i to z nim najwięcej pracy będą mieli dziś obrońcy Śląska.

Wrocławianie jeszcze w tym roku nie wygrali, ale z drugiej strony nie doświadczyli też porażki. Do pierwszego składu powróci dziś Israel Puerto, który w meczu z Pogonią Szczecin pauzował za kartki. Pod nieobecność kontuzjowanego Wojciecha Golli to właśnie Hiszpan jest liderem formacji defensywnej Śląska.

Górnik dla Śląska to rywal niewygodny. Ostatni raz wrocławianie pokonali dzisiejszych rywali w 2014 roku. W tamtym meczu, wygranym przez Śląsk 2:0, oba trafienia były autorstwa Flavio Paixao. Dziś Portugalczyk strzela, ale dla Lechii Gdańsk. po tym spotkaniu Śląsk i Górnik w lidze mierzyli się 11 razy - bilans to 4 wygrane zabrzan i aż siedem remisów.

Początek meczu o godzinie 20:30.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama