Legnica: Remont schroniska dla bezdomnych zwierząt jeszcze w tym roku

Karolina Kurczab, jk | Utworzono: 2020-02-24 11:46 | Zmodyfikowano: 2020-02-24 11:47
A|A|A

fot. Karolina Kurczab

Miasto na realizację tego programu zamierza przeznaczyć 623 tysiące złotych. Jak tłumaczy Jadwiga Zienkiewicz - zastępca prezydenta, prace remontowe powinny rozpocząć się już w połowie roku:

 
Na sesji poruszono także temat innych inwestycji - remontu fontann i budowy trzeciego PSZOK-a na terenie miasta. Radni zarzucili Prezydentowi, że w projekcie dotyczącym modernizacji fontann w Parku Miejskim, który wyniesie 16 mln - zabrakło.. toalet. Jarosław Rabczenko przewodniczący Rady Miejskiej przyznał, że z brakiem toalet w parku już jest poważny problem, szczególnie w okolicach muszli koncertowej.

Prezydent Tadeusz Krzakowski zapewnia jednak, że lokalizacje toalet na terenie parku są rozważane. Choć nie znalazły się w projekcie remontu fontann, jedną z toalet planuje się przy placu zabaw w samym centrum Parku. Zapewnił także, że na następną sesję Prezydent przygotuje radnym propozycję rozlokowania toalet.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama