Dramat w schronisku dla starych koni. Za moment zabraknie dla nich jedzenia

Andrzej Andrzejewski, jk | Utworzono: 2020-03-24 10:14 | Zmodyfikowano: 2020-03-24 11:28
A|A|A

fot. screen z YT

- Tylko na karmę i leki dla swoich podopiecznych potrzebujemy 250 tys. złotych miesięcznie. Boimy się, że finansowo nie podołamy, nie będziemy w stanie opłacić zapasów owsa i słomy. Bez tego przecież nasze konie umrą z głodu - wyjaśnia Weronika Nieborak, szefowa ośrodka.

Pracownicy Centaurusa zorganizowali internetową zbiórkę. Do tej pory udało się zebrać ponad 60 tysięcy złotych. W ośrodku przebywa około 500 starych koni i 300 różnych innych zwierząt - krów, kóz, świń, lam, kotów, psów.

POSŁUCHAJCIE:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~NieDaSięCzytać
2020-03-28 23:47:13
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: -1
Czy wy obrońcy koników za cenę dobra ludzi ogarniacie że jak wirus ogarnie nas na tyle, że zaczniemy wymierać, to te wszystkie wasze pieski, kotki i koniki tez wymrą? Czy może wasze mózgi tej prostej kalkulacji nie ogarniają? Ciekawe który pierwszy cwaniak od ładnych teorii pójdzie sprzedać sprzęt elektroniczny z którego wypisuje te brednie i wszystkie posiadane środki da na biedne koniki, który nie kupował więcej niż na kilka dni, na wypadek gdyby zabrakło ziarna osiedlowym gołębiom. Takie teksty zawsze łatwo się rzuca komuś.
~Karolina
2020-03-25 23:57:12
z adresu IP: (91.225.xxx.xxx)
Ocena: 2
Niestety, nasza rzeczywistość się zmienia. "Obyś żył w ciekawych czasach" Każdy zaczyna liczyć pieniądze , przestaje wydawać na cokolwiek oprócz twardych potrzeb- wyżywienie,środki czystości. Już to odczuwamy albo odczujemy. Takie miejsca będą miały wielki kłopot.
~Ludzie są ważniejsi
2020-03-25 10:15:14
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -15
a nie konie. Ludziom trzeba pomagać, bo tracą pracę i będą głodować. Co mnie jakieś konie obchodzą?
~Gosc
2020-03-25 07:21:16
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -4
Napawdę wzruszające- media państwowe, które przytuliły 2 miliardy piszą o czyjejś niedoli.
~Nie
2020-03-24 22:51:12
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Zrozum czlowieku ze to My ludzie jesteśmy zarazą tego świata i to My odpiwiadamy za całe nieszczęscie nas i tych którzy z woli lub niewoli są z nami. Poczuj odpowiedzialność ze dla tej Ziemi bedziesz TUMANEM!!!!
~TAK KONIE WAŻNIEJSZE
2020-03-24 20:55:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -7
OD LUDZI. Jestem z tych pracodawców polaczków, co chcą wykarmić koniki a ludzi? Niech zdechną.
~Konie do rzeźni
2020-03-24 20:53:38
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ludzi trzeba wykarmić
~DEBIL PISZE
2020-03-24 20:52:21
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -4
Co nas obchodzą ludzie, skoro ludzie umierają. Przykład braku empatii i pogardliwość dla ludzi biednych i bezdomnych. Bogata szmata, która w Radiu Wrocław mąci - pewnie jeden z liberałów, którzy chcą, aby było tak jak było.
~Ludź
2020-03-24 18:22:08
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 5
Cytat z książki "Czyż nie dobija się koni?". Chodź, siądziemy i będziemy nienawidzili ludzi...
~Iwo
2020-03-24 16:46:59
z adresu IP: (195.117.xxx.xxx)
Ocena: -1
To jest oszustwo!!!
~Tomasz
2020-03-24 15:38:07
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -13
Kończą mi się zapasy,z przyjemnością przygarnę parę kilo koniny ????
~CO NAS KONIE OBCHODZĄ
2020-03-24 14:54:43
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -4
SKORO BEZDOMNI UMIERAJĄ
~Nr konta
2020-03-24 14:35:15
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jest odnośnik do strony z kwestą. W tekście "Pracownicy Centaurusa zorganizowali internetową zbiórkę" ostatnie dwa wyrazy są w innym kolorze - wystarczy w nie kliknąć.
~andret
2020-03-24 14:15:24
z adresu IP: (82.228.xxx.xxx)
Ocena: 4
podajcie nr konta wyśle pomoc dla koników
~DRAMAT W SCHRONISKU
2020-03-24 13:07:28
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
DLA BEZDOMNYCH WE WROCŁAWIU. Noclegownia nie była remontowana od czasów jej powołania - czasów Bogdana Zdrojewskiego
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.