Wrocław: Wydali ponad 600 tys na remont, po odbiorze boisko... od razu zamknięto

Malwina Gadawa, jk | Utworzono: 2020-03-31 09:20 | Zmodyfikowano: 2020-03-31 09:21
A|A|A

zdjęcie ilustracyjne; fot. pixabay

- To kolejny sygnał, by przyjrzeć się zarządzaniu i procedurom w Zarządzie Inwestycji Miejskich - mówi miejski radny Robert Grzechnik:

Bartosz Nowak z Zarządu Inwestycji Miejskich tłumaczy, dlaczego odebrano obiekt, choć już od początku były wątpliwości odnośnie jego wykonania:

Urzędnicy obiecują, że boisko już niedługo zostanie naprawione. Wymienione zostaną trzy górne warstwy obiektu sportowego oraz zrekultywowany teren zielony wokół. Dokona tego jednak inna firma, ponieważ wykonawca nie zgodził się na przeprowadzenie tych prac w ramach gwarancji. Zarząd Inwestycji Miejskich na drodze sądowej będzie walczył o zwrot kosztów naprawy.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wyborca PO
2020-04-01 09:29:02
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
To Pan Sutryk niby z PO, a przekręty za jego kadencji jak za PiSu.
~////
2020-03-31 23:35:05
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Tak robili bez kierownika budowy i nadzoru budowlanego? Fajnie jest mieszkać we Wrocławiu ;)))))))) Pańskie oko konia tuczy.
~prawnik
2020-03-31 21:03:17
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 2
To się kwalifikuje do zgłoszenia do prokuratury jako niegospodarność w Zarządzie Inwestycji Miejskich.
~Franek
2020-03-31 18:30:42
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 5
Robert Grzechnik mój radny skuteczny i konkretny. Takich radnych nam potrzeba. A nie dziadków z PSL/PO/PiS/KO. Czas na zmiany.
~WROCŁAWIANIE
2020-03-31 18:07:29
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 6
WYBRALIŚCIE JACKA SUTRYKA - cała Polska się z was śmieje
~Wasz Jacek
2020-03-31 17:12:25
z adresu IP: (176.120.xxx.xxx)
Ocena: 6
co tam zarządzenie, wole się na fejsiku polansować!
~w.....k
2020-03-31 15:16:38
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 5
kasa poszla...ale na co..nic,tylko na lapowy..z reszty co zostalo jakis kiczowaty remont...teraz ''lament''..normalka ....
~wrocławianin
2020-03-31 10:11:20
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 8
Zarząd Inwestycji Miejskich do wymiany. $utryk do wymiany za brak nadzoru.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.