Wieczór z Dolnego Śląska: Jak przetrwać w domu? [POSŁUCHAJ]

Elżbieta Osowicz, mk | Utworzono: 2020-04-08 20:11 | Zmodyfikowano: 2020-04-08 20:13
A|A|A

fot. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Wrocławscy muzycy zamknięci w czterech ścianach zarejestrowali niezwykły koncert. Choreografowie i tancerze z całej Polski nagrali Kwarantaniec - w przestrzeni między pokojem, kuchnią, a łazienką wystąpiło 157 osób - każdy miał 5 sekund, aby pokazać siebie. Jak mówi nasz gość psycholog Anetta Pereświet-Sołtan ten czas sprzyja kreatywności:

Czas kwarantanny to także sprawdzian dla rodzin. Renata z Wrocławia zachorowała. Musiała zostać w domu razem z całą rodzina - to już prawie miesiąc razem. Warto w tej trudnej sytuacji dostrzec dobre strony podkreśla - nasz ekspert:

Ola - tancerka i choreografka, która występowała na scenach całej Polsce i miała kalendarz artystyczny zapisany do końca roku, teraz - kiedy zamknięte są teatry - popisuje się... w kuchni:

Znany wrocławski muzyk wierci w ścianach. Remontuje, czego wcześniej nigdy nie robił. Jazzman Kuba Stankiewicz i jego partnerka Ewa Banaś - opowiadają o tym, czym dla nich jest kwarantanna:

Podczas zalecanego siedzenia w domu osoby mało obeznane nowymi mediami, przechodzą przyspieszony kurs z nowych technologii. Pracujący teraz zdalnie Waldemar Chudziak prowadzi zajęcia z autoprezentacji na psychologii biznesu w Dolnośląskiej Szkole Wyższej:

Wygląda na to, że jeśli tylko się chce to można na kwarantannie znaleźć sobie sporo zajęć, odkrywając swoje talenty - ważne żeby nie przesadzić i nie wziąć sobie na głowę za dużo - podpowiada psycholog Anetta Pereświet-Sołtan:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama