Krzysztof Śmiszek: Wybory odbędą się, bez względu na koszty i okoliczności

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-04-14 08:46 | Zmodyfikowano: 2020-04-14 08:47
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Wprowadzenia stanu klęski żywiołowej i przełożenia wyborów prezydenckich – tego domaga się Nowa Lewica. Jej poseł Krzysztof Śmiszek mówił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław, że rząd powinien więcej uwagi poświęcić trudnej sytuacji przedsiębiorców i pracowników, a nie organizowaniem majowych wyborów:

Jak dodał Krzysztof Śmiszek Nowa Lewica nie wycofa swojego kandydata w wyborach prezydenckich, czyli Roberta Biedronia:

Posłuchaj rozmowy:

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~XD3
2020-04-17 00:41:09
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 1
Śmieszek, Ty who You :D
~ALE CO NAS NIEMCY
2020-04-16 13:23:10
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
OBCHODZĄ? W naszym kraju opozycja od lat umieszcza fejkniusy. PIS również. Co my mamy do Niemców? A co oni mają do nas?
~bolo
2020-04-16 09:18:36
z adresu IP: (185.49.xxx.xxx)
Ocena: -2
Mowa nienawiści i fałszywe wiadomości zostały zakazane w Niemczech. Administratorzy portali internetowych będą musieli usuwać nieodpowiednie wpisy. Wpisy propagujące mowę nienawiści lub tzw. "fake news" czyli fałszywe wiadomości będą musiały znikać z niemieckiego internetu w ciągu doby od wykrycia. Tamtejszy parlament uchwalił właśnie przepisy, które komplikują działanie m.in. portali społecznościowych czy portali internetowych - podaje serwis The Local. Administratorzy, którzy będą uchylać się od nowego obowiązku mogą zostać obciążeni grzywną wynoszącą nawet 5 mln euro. Właściciele stron muszą liczyć się z karą wynoszącą nawet 50 mln euro, jeśli będą uporczywie ignorować nowe prawo.
~JAKI ŚMISZEK?
2020-04-15 21:28:15
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 201
Ktokolwiek, ale żeby był z PIS. Przecież ci liberałowie zabiorą 500 plus, obniżą ludziom pensję, wzrośnie bezrobocie do 40 procent no i zrobią prywatną służbę zdrowia. Na taki syf nigdy nie pójdzie przeciętna polska rodzina, którą wspiera państwo. A dlaczego wspiera, bo przez 30 lat była okradana przez liberałów. Jeszcze jakieś pytania?
~KONRAD
2020-04-15 00:07:55
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 203
A może Szanowni Redaktorzy RW zadadzą pytanie Wielce Szanownemu Panu Posłowi KŚ co sądzi o nepotyzmie oraz jakie to przymioty i zalety dały mu w 2019 jedynkę na liście postkomunistycznego SLD w okręgu wrocławskim ? Bo wielu wyborcom z tym się kojarzy tzw. kariera polityczna Pan Posła.
~Wiesia
2020-04-14 22:02:33
z adresu IP: (31.127.xxx.xxx)
Ocena: -5
Panie Smiszek bardzo bardzo dobra wypowiedz . Jestem z Wami
~DLACZEGO OPOZYCJA
2020-04-14 21:20:20
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 8
TOTALNIE PRZEGRA WYBORY? To bardzo proste. Wystarczy posłuchać Nitrasa, Kopacz, Bolka, Balcerowicza i Ryśka Petru.
~788
2020-04-14 16:55:35
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 14
Czemu taki gość jest pokazywany? Bo daje biedroniowi? Jakby można głosować na konia głosowaliby na konia. Skąd sie biora wyborcy co głosuja na takie postacie?
~kier
2020-04-14 16:16:31
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 19
Jaka sympatyczna niedoszła pierwsza dama...
~Ada
2020-04-14 15:52:45
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -8
Głosuje na Roberta Biedronia, chce normalnosci, chce do Europy nie do ciemnogrodu
~NITRAS, KIDAWA, KOPACZ
2020-04-14 12:58:29
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 7
Co mają do zaoferowania Polakom? Proszę napisać w punktach, co ci ludzie mogą nam dać? Oprócz nędzy i wysokiego bezrobocia i 3 złotych na godzinę.
~Schetyna, Kopacz
2020-04-14 12:14:04
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 10
mają rządzić Polską? Buuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhaaaaa !!! To już dzieci w przedszkolach wiedzą, że na szkodników się nie głosuje.
~Jaki Andrzejek
2020-04-14 12:12:22
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -10
Posrańcy. Trzeba być debilem, aby się nie kapnąć, że to nie Andrzejek.
~NIE JESTEM
2020-04-14 11:01:34
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
ZWOLENNIKIEM PISU - ale cała Polska i tak zagłosuje na prezydenta Dudę. Dlaczego? Bo to najwięcej on zrobił dla Polski. Ja również na niego zagłosuję. Nie chcę, aby Rysiek Petru, Kichawa Błońska i Balcerowicz nadal rządzili Polską.
~Kojo
2020-04-14 09:47:14
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -209
PiS chce swoich zwolenników wysłać do urn, ale czy to będą urny wyborcze ? Lewica też idzie tą drogą? Aberracja!!!
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.