Teatr i muzyka, scena i artyści w czasach pandemii (ROZMOWY z Radia Wrocław Kultura))

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2020-04-29 18:00 | Zmodyfikowano: 2020-04-29 17:01
A|A|A

DAB+wtorki w Radiu Wrocław Kultura

Anna Ilczuk, kiedyś Teatr Polski we Wrocławiu, dziś Teatr Polski w Podziemiu i Teatr Powszechny. W tym ostatnim reżyseruje spektakl 'Ronja, córka zbójnika' wg powieści Astrid Lindgren. Premiera we wrześniu, próby trwają, online.

Profesor Dariusz Kosiński, komentator, badacz pracujący w Katedrze Performatyki Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, kilka lat temu dyrektor programowy Instytutu Grotowskiego. Autor cenionych książek o teatrze, nie tylko tym pojmowanym tradycyjnie. Jak widzi obecną i przyszłą sytuację teatru? (fot. grotowski-institute.art.pl)

Iga Gańczarczyk i Witold Mrozek z Inicjatywy Dramaturżek, Dramatopisarek, Dramaturgów i Dramatopisarzy, powstałej nie przypadkiem teraz. Głośno w środowisku o ich liście i początku pracy nad dobrymi praktykami we współpracy instytucji kultury z twórcami, także, a może przede wszystkim niezależnymi (fot. FB).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia Rubiś i Krystian Adam Krzeszowiak. W lutym byli u nas całymi sobą, w studiu i na koncercie w NFM, mieli wyjazdowe i premierowe plany, które pokrzyżowała epidemia. Jak sobie radzą śpiewacy w czasach koronawirusa?

Do usłyszenia i zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl, w DAB+, aplikacjach mobilnych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama