Piłkarze Miedzi mogą rozpocząć treningi grupowe

Robert Skrzyński | Utworzono: 2020-05-07 18:00 | Zmodyfikowano: 2020-05-07 18:00
A|A|A

Badania na obecność koronowirusa COVID-19 w Miedzi zostały przeprowadzone we wtorek rano. W czwartek klub poinformował o wynikach.

Okazały się ujemne, co oznacza, że wszyscy są zdrowi. Drużyna Miedzi wraca do treningów i rozpoczyna przygotowania do meczu z Legią Warszawa w ramach Totolotek Pucharu Polski oraz restartu Fortuna 1 Ligi - można przeczytać w specjalnym komunikacie umieszczonym na oficjalnej internetowej stronie klubu.

Po 22 kolejkach Miedź w tabeli pierwszej ligi zajmuje szóste miejsce, dające prawo gry w barażach o awans do ekstraklasy. Do pozycji drugiej, która daje bezpośrednią promocję, legniczanie tracą dziewięć punktów.

Zespół prowadzony przez trenera Dominika Nowaka poza ligą gra też w Pucharze Polski, gdzie w ćwierćfinale zmierzy się na własnym stadionie z Legią Warszawa. Pierwotnie mecz miał być rozegrany 18 marca.

Dokładnie jeszcze nie znamy nowego terminu meczu z Legią, ale będzie to najprawdopodobniej 26 albo 27 maja. Może więc być tak, że odmrażanie polskiego sportu zacznie się w Legnicy. Szkoda tylko, że bez kibiców, ale musimy się z tym pogodzić - powiedział rzecznik Miedzi Tomasz Brusiło.

Element Serwisów Informacyjnych PAP
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama