Elżbieta Piotrowska zakończyła karierę sportową

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2020-05-14 16:00
A|A|A

Elżbieta Piotrowska reprezentowała barwy KPRu Kobierzyce przez pięć sezonów. Do Kobierzyc trafiła z Polonii Kępno w 2015 roku. KPR walczył wówczas o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej . W minionej, przedwcześnie zakończonej kampanii zdobyła pierwszy medal w historii Klubu.

Pięć sezonów w barwach KPR-u to dla mnie wspaniałe przeżycie oraz ogromne doświadczenie sportowe. Przez cały okres gry w Kobierzycach stawiane cele i osiągane wyniki z biegiem czasu były coraz wyższe. To najlepsze podsumowanie gry dla zawodnika, który widzi postępy i efekty pracy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu i będę ciepło wspominać czas spędzony w Kobierzycach. Piłka ręczna nauczyła mnie wytrwałości, a także w znacznym stopniu ukształtowała mój charakter, czyniąc mnie silniejszym człowiekiem, dlatego też 250 tysięcy kilometrów nie było mi straszne. Właśnie tyle przejechałam, dojeżdżając z rodzinnego miasta Głogowa do Kobierzyc na treningi, mecze i wyjazdy – mówi Elżbieta Piotrowska.

Zawodniczka rozegrała w barwach KPR-u 136 spotkań, w których zdobyła 226 bramek.

Dziękuję kibicom oraz całym Kobierzycom za doping i wsparcie. Życzę zawodniczkom i sztabowi szkoleniowemu wytrwałości w realizacji celów i założeń oraz całemu KPR-owi Kobierzyce dalszych sukcesów. Po zakończeniu przygody z piłką ręczną jako zawodniczka chciałabym skupić się na rodzinie. Żegnam się jako zawodnik, a witam jako kibic kobierzyckiego handballu – dodaje obrotowa.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama