Radio Wrocław wśród najbardziej opiniotwórczych rozgłośni w kraju

Radio Wrocław, GN | Utworzono: 2020-05-25 15:17 | Zmodyfikowano: 2020-05-25 15:18
A|A|A

fot. Radio Wrocław

Radio Wrocław wśród 10 najbardziej opiniotwórczych stacji radiowych w Polsce. Nasza rozgłośnia w kwietniu zaliczyła wzrost o ponad 400%. W rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów regionalnych znaleźliśmy się na 2. miejscu, awansując z 13. Byliśmy cytowani 134 razy. Ranking przygotowuje Instytut Monitorowania Mediów.

Poniżej zestawienie stacji radiowych i mediów regionalnych:


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~krytyk
2020-05-28 12:11:26
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -7
Czytam komentarze i patrzę na oceny i mam wrażenie, że ktoś kto odszedł z RW cały czas to hejtuje! Po co ?
~Zbyszek
2020-05-26 06:16:58
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: -7
Gratulacje. Trzymać tak dalej.
~Radio
2020-05-26 02:10:50
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
Fajne! Słuchać, a nie narzekać!!!
~wrocławianin
2020-05-25 23:23:19
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 5
Andrzej Waligórski był kierownikiem wrocławskiego radiowego magazynu rozrywkowego „Studio 202”. Po jego śmierci i późniejszym odejściu Jego Współpracowników PRW zeszło na psy. Wtedy PRW emitowało programy w czasie których w biurze w którym pracowałem obowiązywała bezwzględna cisza. Na cale życie zapamiętałem nadany w poniedziałek tuż po rozpoczęciu pracy reportaż z niedzielnego pobytu na kempingu. Było to kilka minut z nocnego życia na kempingu. Bez słów. Było tylko słychać pijackie odgłosy, mlaskania, chłeptanie piwa, ciężkie chybotliwe kroki pijaków, walenie się ich na ziemię i po chwili ich chrapliwy oddech. Co kilka minut ktoś szedł potem do autobusu wycieczkowego Jelcz rozpoznawanym po charakterystycznym łomocie puszczanych drzwi. Jedynym słowem, czy ułamkiem zdania było coś co pozwoliło ustalić że to pijackie towarzystwo było z Elwro.
~Janek
2020-05-25 21:26:59
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 4
Żeby być opiniotwórczy to trzeba rozmawiać z ludźmi. PRW co poniedziałek rano zaprasza te same twarze od 20 lat aż się tego słuchać nie chce. Powinien być limit wieku do max 45 może ta debata byłaby ciekawsza
~enter
2020-05-25 20:59:45
z adresu IP: (89.39.xxx.xxx)
Ocena: 10
Nie ma to jak zbyt wysokie mniemanie o sobie. Analizując treść ostatnich tekstów to znaczna część to jakieś zapowiedzi czegoś w trybie niedokonanym z przeszmuglowanym lansem władzy - i to mają być te opinie.
~och
2020-05-25 16:24:54
z adresu IP: (62.233.xxx.xxx)
Ocena: 17
dobrze że opiniotwórczo bo poza tym tak nudno, że zasypiam. Nawet Lożę Szyderców jedyny program z biglem stał się tuba nudy. Ale strona świetna, w ogóle nie włanczam radia by dowiedzieć się co w regionie się dzieje. Także za stronę brawo brawo.
~Oczyszczalnia
2020-05-25 16:15:36
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 7
Szajka
~Andrzej 64
2020-05-25 15:57:01
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -10
Trzeba przyznać PR Wrocław zmieniło się na plus
~koko
2020-05-25 15:56:24
z adresu IP: (87.75.xxx.xxx)
Ocena: -5
Gratulacje PRW!