PKO Ubezpieczenia VIA Dolny Śląsk – Ślężański Mnich

GN, RW | Utworzono: 2020-07-02 12:30 | Zmodyfikowano: 2020-07-02 12:30
A|A|A

fot. mat. prasowe

Zawodnicy z dystansu FUN będą mieli do pokonania 2 okrążenia trasy co da łączny dystans 60 km. Kolarze startującym na dystansie PRO zmierzą się z najdłuższą w tegorocznej odsłonie cyklu trasą o długości 120 km. O jedną rundę mniej przejadą Panie rywalizujące na najdłuższym dystansie.

Doskonale nam znany Ślężański Mnich który tradycyjnie otwierał sezon kolarski w Polsce ze względu na sytuację epidemiologiczną zmienił swój termin oraz skupił się tylko na kolarzach amatorach. Zawodnicy licencjonowani odwiedzą Sobótkę w Październiku podczas Rundy Spadających Liści. Tegoroczna edycja będzie inna niż te które znamy z lat poprzednich. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia zawodnicy muszą przestrzegać wytycznych sanitarnych przygotowanych przez organizatora. Nie będzie również żadnych dodatkowych atrakcji dla kibiców. Zawodnicy będą startować w dużo większych nich zazwyczaj odstępach czasowych. Zrezygnowano również z tak lubianego i obleganego po mecie bufetu w którym kolarze spożywając posiłek regeneracyjny analizowali przebieg rywalizacji i umawiali się na kolejne edycje cyklu.

Wszystkich amatorów kolarskich na Dolnym Śląsku zapraszamy do Sobótki. To zawsze otwarte na kolarzy miejsce wie doskonale jak zapewnić uczestnikom wyścigów szereg wspomnień najwyższej klasy.


REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama