„Śpiewająca Eurydyka": koncert Katarzyny Zawady

RW, GN | Utworzono: 2020-07-07 13:35 | Zmodyfikowano: 2020-07-07 13:36
A|A|A

fot. mat. prasowe

Cykl koncertów „Śpiewająca Eurydyka" jest kontynuacją misji "Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German". Pragniemy przybliżyć szerokiej publiczności piosenki Anny German w wykonaniu laureatek naszego Festiwalu. Jednocześnie, jest to promocja niezwykle utalentowanych młodych wokalistek, które są na początku swej drogi artystycznej – podkreśla Aldona Michalak, dyrektor Festiwalu.

Katarzyna Zawada to laureatka I miejsca II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German w 2015 r. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu (2018). Z wykształcenia również pianistka. W swoim repertuarze posiada utwory operetkowe, musicalowe, oratoryjno-kantatowe oraz światowe przeboje. Jest wyjątkowo utalentowana, pracowita i skromna.

Liga Kobiet Polskich jako Organizator Festiwalu, wspiera rozwój i promocję swoich laureatek, w tym Kasi, która na to zasługuje. Jest to młoda wokalistka, która czerpie z wielkiego i pięknego wzorca sztuki estradowej, jakim była zarówno twórczość jak i osobowość Anny German.

Kolejne jej koncerty na Dolnym Śląsku odbędą się także: 25 lipca (Udanin), 26 lipca (Wołów).

Liga Kobiet Polskich jest organizatorem „Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anna German", który odbywa się od 2014 roku w Warszawie. W tym roku będzie to już siódma edycja imprezy.

„Śpiewająca Eurydyka": koncert Katarzyny Zawady

19.07.2020 godz. 17.00

Sala Koncertowa Radia Wrocław

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama