Drugie zwycięstwo z Motorem? Sparta pojedzie dziś w Lublinie

| Utworzono: 2020-08-02 07:22

Sparta na dzień dobry sezonu rozgromiła na własnym torze Motor Lublin. Wtedy wydawało się, że wrocławianie mogą zdominować fazę zasadniczą. W kolejnych spotkaniach nie było już jednak tak dobrze. Szczególnie zabolał remis na własnym torze z Falubazem Zielona Góra. To starcie powoduje, że ekipa z Wrocławia wciąż nie może być pewna jazdy w play-offach.

Skąd te problemy? Słaba forma Maxa Fricke czy Daniela Bewleya to jedno. Kontuje i kontrakty w kilku klubach to drugie. Bewley leczy kontuzjowaną łopatkę, w składzie dolnośląskiego zespołu zabraknie też "gościa" w postaci Chrisa Holdera, który ma zaplanowany występ 1. lidze. To spory osłabienie dla Sparty i wielu ekspertów podkreśla, że o komplet punktów w Lublinie może być ciężko.

W tej sytuacji Betard Sparta postawi na innego z zakontraktowanych "gości" - Olivera Berntzona. Szwed nigdy wcześniej nie jeździł w ekstralidze. Pytanie na co go stać.

W ekipie rywali nastroje odmiennie inne. Lublinianie odnieśli wyjazdowe zwycięstwo w Częstochowie, u siebie jeżdżą doskonale a liderem, którego ciężko zatrzymać, jest Jarosław Hampel, który zdobywa średnio ponad 2 punkty na bieg.

Początek spotkania o 19.15.

Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław
1. Maciej Janowski
2. Max Fricke
3. Bartosz Curzytek
4. Maksym Drabik
5. Tai Woffinden
6. Gleb Czugunow
7. Michał Curzytek

Motor Lublin
9. Paweł Miesiąc
10. Grigorij Łaguta
11. Matej Zagar
12. Jarosław Hampel
13. Mikkel Michelsen
14. Wiktor Lampart
15. Wiktor Trofimow.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.