Piłkarze Chrobrego Głogów rozpoczęli treningi

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2020-08-12 08:30
A|A|A

Piłkarze Chrobrego Głogów wrócili z urlopów i przygotowują się na własnych obiektach do nowego sezonu oraz pucharowego meczu z Cracovią. We wtorkowych zajęciach udział wzięło 19 zawodników, w tym nowy w zespole Patryk Bryła.

Głogowianie na razie trenują według wytycznych, które zaczęły obowiązywać jeszcze przed wznowieniem rozgrywek ubiegłego sezonu, zanim zaczęto przeprowadzać badania na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2. Takie testy, czwarte od maja, w klubie wykonano w poniedziałek rano. Jeśli wyniki wszystkich wyjdą pomyślnie, kolejne zajęcia zostaną przeprowadzone na normalnych zasadach.

W Chrobrym nie ma już piłkarzy, którzy odeszli (Adrian Benedyczak, Krzysztof Kubica, Szymon Drewniak, Michał Pawlik, Miłosz Kozak, Michał Szromnik) oraz wypożyczonego do Ślęzy Wrocław Macieja Diduszko. Treningi rozpoczął za to pozyskany w miejsce Miłosza Kozaka Patryk Bryła. Poza tym do zajęć powrócili też ci piłkarze, którzy w końcówce sezonu nie grali z powodu kontuzji, Michał Michalec, Przemysław Stolc, a także Mateusz Machaj, choć ten ostatni treningi w pełnym zakresie wznowił wcześniej i wystąpił przez kilka minut w ostatnim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Do soboty drużyna będzie przygotowywać się na swoim terenie. Na nim zakończy też pierwszy tydzień pracy, bo w niedzielę o godz. 17.30 spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski z Cracovią. Od momentu pucharowego występu, do inauguracji 1 Ligi pozostaną dwa tygodnie, podczas których trenerzy zaplanowali rozegranie jednej gry wewnętrznej.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama