Apel straży miejskiej: Oburzają cię antyaborcyjne plakaty? Zadzwoń

Beata Makowska, GN | Utworzono: 2020-08-17 06:31 | Zmodyfikowano: 2020-08-17 06:33
A|A|A

zdjęcie ilustracyjne: fot. archiwum radiowroclaw.pl

Wrocławska straż miejska apeluje do mieszkańców, którzy czują się obrażeni czy pokrzywdzeni takimi akcjami Fundacji Pro - Prawo do Życia, o zgłaszanie się. Mówi o tym Waldemar Forysiak, rzecznik wrocławskiej straży miejskiej:

„To zamach prezydenta Sutryka na konstytucyjną wolność głoszenia poglądów. Od dawna wykorzystuje do tego straż miejską, a teraz chciałby sprawić wrażenie, że to wrocławianie sprzeciwiają się prawdzie o aborcji, a nie on i jego podwładni” - tak skomentował sprawę Mariusz Dzierżawski z fundacji.

Tymczasem zdania wrocławian są podzielone:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~MythBuster
2020-08-18 14:17:53
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 6
A jak mnie oburzają homoseksualne tęczowe prowokacje, to gdzie mam zadzwonić? Na infolinię narodowców? To jest dyskryminacja w jawnym przekazie.
~Komentarz został usunięty
2020-08-18 09:40:51
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~lilka
2020-08-17 23:12:52
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 7
Jak można nazywać bezbronnego, nieurodzonego człowieka martwym płodem? To jest właśnie gwałcenie praw człowieka .(Natomiast porzucone pieski i kotki sie ADOPTUJE !!!)
~Lolo
2020-08-17 20:42:42
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -8
aborcja jest legalnym zabiegiem medycznym, natomiast te całe prolife kłamią, podają nieprawdziwe fakty, posługują się zdjęciami chorych, zdeformowanych płodów. Szkoda, że nie są tak aktywni w hospicjach dziecięcych albo podczas zbiórek na ratowanie tych chorych dzieci. Ciekawe skąd oni mają pieniążki na tę swoją działalność, no ciekawe skąd heheheheh
~P;;;;;
2020-08-17 18:49:37
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 5
Oburzają mnie właśćiciele psów,które sXrają po chodnikach i terenach zielonych a właśćiciele po nich nie sprzątają(większość) to jest zadanie straży miejskiej łapać takich delikwentów niech sprzątają całą zieleń i niech sobie to do domu zaniosą i rozwałkują na dywanie i po tym chodzą! Łapać i srogie mandaty 20000 tys to by się może zachciało sprzątać
~Realista
2020-08-17 16:21:15
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 3
Tekst Forysiaka jest wycięty ze zdania. Dlaczego nie umieszczono dłuższej wypowiedzi? Czyżby manipulacja?
~////
2020-08-17 14:01:29
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 14
Opakowania papierosów z miłymi fotami nie widzieli :) Sutrykowi siepacze.
~Czarna Parasolka
2020-08-17 12:01:22
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 12
Oburza mnie tęczowa zaraza latająca po,mieście z kolorowymi szmatami.
~woj
2020-08-17 10:41:01
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Może Straż Miejska zajęłaby się lepiej powszechnym we Wrocławiu brudem?
~tutejszy
2020-08-17 10:36:40
z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Ocena: -4
te "zdjecia martwych płodów" to zdjęcia martwych ludzi których zabito których red akcja nie chce nazwać ofiarami jak wyrzuconym z okna czy zagłodzonemu zaniedbanemu pieskowi, królikowi przez jakiegoś prymitywnego zwyrodnialca ot taka postepowa wrażliwość i jej humanizm
~Magistrat Propagandy
2020-08-17 08:05:20
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -3
Co ma mnie oburzać?Plakat,który pokazuje całą prawdę i tylko prawdę? Psychopatyczne napaśći jacusia i pogległych jemu służb na wolność wypowiadania się na nic się zdadzą prawdy nigdy nie zakrzyczycie!
~Japa
2020-08-17 07:50:21
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ja się czuję zagrożony przez hulajnogi NIELEGALNIE jeżdżące po chodnikach i ścierkach rowerowych. Straż miejska nic z tym nie robi, co więcej, firma do której należą wydaje się być pod ochroną magistratu.