J. Protasiewicz: Widzę miejsce dla siebie w Nowej Nadziei (...) Koalicja Polska nie zatrzyma siłą Kukiza

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-08-28 09:05 | Zmodyfikowano: 2020-08-28 09:07
A|A|A

fot. Radio Wrocław

Jestem gotów współpracować z Nową Nadzieją Rafała Dutkiewicza - potwierdził na naszej antenie poseł PSL-Koalicji Polskiej Jacek Protasiewicz. W Rozmowie Dnia Radia Wrocław Protasiewicz dodał, że wie o planach Rafała Dutkiewicza od dawna i jest z byłym prezydentem Wrocławia w kontakcie. Czy Protasiewicz zamierza opuścić Koalicję Polską?

Jacek Protasiewicz odniósł się też do zapowiedzi Pawła Kukiza, który nie wykluczył współpracy z Konfederacją. Zdaniem Protasiewicza - Paweł Kukiz ma wolną rękę i nikt nie będzie go przymuszał do pozostania w Koalicji Polskiej:

Posłuchaj całej rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Komentator
2020-08-30 08:24:01
z adresu IP: (176.120.xxx.xxx)
Ocena: 1
ciekawe czy Dutkiewicz przygarnie jeszcze wrocławskie sieroty z nowoczesnej? Projekt marny tak jak wyniki byłego prezydenta. Jedynie co może wyjść poza układem to projekt oparty na sile obecnego prezydenta Wrocławia.
~////
2020-08-28 16:52:44
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -6
To dobra nowina.
~Dno
2020-08-28 15:56:56
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 8
dna
~Mr Bean
2020-08-28 14:50:55
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 11
Panie Protasiewicz, weź się Pan lepiej do jakiejś uczciwej i pożytecznej pracy!
~Malizna
2020-08-28 14:35:24
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 14
Protasiewicz to wzorcowy skoczek Patologii anty-Obywatelskiej. Zmienia partie jak stare majtki przetarte. Tym razem wybiera się do Nowego Koryta żeby razem z dupkiewiczolubnymi kręcić lody. Typowe myślenie reprezentanta totalnej targowicy POlszewickiej ubranej w tęczowe szmaty.
~Lepiej
2020-08-28 12:55:28
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 9
Nie Protasiewicz to dno
~misiewicz
2020-08-28 11:56:00
z adresu IP: (31.13.xxx.xxx)
Ocena: 11
Nie przyjęli go nawet do narodowców, to poszedł do kukiza..
~Jaś Fasola
2020-08-28 11:05:51
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 9
Nie wiem, jak Wy, ale ja już nie mogę na te mordy patrzeć!
~fachowiec
2020-08-28 10:53:28
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 12
Jednym słowem: Korytozaur :)
~melot
2020-08-28 10:45:48
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 9
zmiana łopatki i wiaderka w piaskownicy
~von graf
2020-08-28 10:03:06
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 12
Taka zabawa przy kawie. Porównaj powyższą fotkę p.Protasiewicza i Zdrojewskiego (wpis z 27.08). Znajdź różnice, no dobra choć dwie, no może chociaż jedną?
~Comentatorre
2020-08-28 09:46:30
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 14
Nooo, to rzeczywiście szykuje nam się nowa jakość w polskiej polityce. Nowa Nadzieja ma szansę zatrudnić szefa departamentu ds. podróży powietrznych z udokumentowanym doświadczeniem w branży alkoholowej (szczegóły w archiwum niemieckiej policji). Zdecydowanie nowy finktank powinien załatwić promocyjne ceny na wywóz ścieków z przyszłej siedziby, bo widać wokół, że konieczne będą częste wizyty szambowozu. I dużo, dużo zapachów toaletowych, żeby choć trochę stłumić smród, jaki będzie się za nimi ciągnął.
~EKSPERT
2020-08-28 09:40:34
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 9
W RADIU WROCŁAW
~glikol
2020-08-28 09:22:28
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 13
"...Widzę dla siebie miejsce, wszędzie tam, gdzie jest szansa na koryto, choćby maleńkie korytko, chociaż garniec lub michę..." Jak pomyślał, tak zrobił!