Długo wyczekiwany skrzydłowy jest już oficjalnie w Śląsku

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2020-09-10 21:15 | Zmodyfikowano: 2020-09-10 21:15
A|A|A

fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

O zainteresowaniu Śląska Pawłowskim było wiadomo już od kilku tygodni, a w poprzednim było już niemal pewne, że piłkarz ten trafi do Wrocławia. Na przeszkodzie pozostawało tylko rozwiązanie kontraktu z tureckim klubem i testy medyczne. Obie sprawy ułożyły się po myśli piłkarza, który tym samym dołączył dołączył do ekipy Vitezlava Lavicki.

Piłkarz w przeszłości bronił barw: Jagiellonii Białystok, Widzewa Łódź, Lechii Gdańsk, Zawiszy Bydgoszcz, Koronie Kielce i KGHM Zagłębia Lubin. W sumie w ekstraklasie rozegrał 149 spotkań i zdobył 20 bramek. W Gaziantep zaliczył 18 występów, zapisując na koncie jedno trafienie i dwie asysty.

Pawłowski szczególnie dobre wspomnienia ma z ostatniego sezonu przed wyjazdem do Turcji. Rozgrywki 2018/19 spędzone w Zagłębiu Lubin były jednymi z najlepszych w jego karierze. Skrzydłowy w 34 meczach strzelił 8 goli i zanotował 9 asyst.

Bartłomiej Pawłowski jest ósmym polskim piłkarzem, który trafił do Śląska Wrocław w letnim okienku transferowym. W zielono-biało-czerwonych barwach będzie występował z numerem 10 na koszulce.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama