Paweł Wróblewski: Jesteśmy w fazie opóźniania epidemii

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-09-17 09:26 | Zmodyfikowano: 2020-09-17 09:28
A|A|A

fot. archiwum RW

Jesteśmy w drugiej fazie epidemii koronawirusa - mówił na naszej antenie szef wrocławskiego sanepidu. Doktor Paweł Wróblewski dodał, że udało nam się powstrzymać pierwszą falę pandemii, teraz przed nami długi czas jej opóźniania:

Paweł Wróblewski dodał, że przede wszystkim powinniśmy reagować na niepokojące objawy: wysoka gorączka, duszności, kaszel i zaburzenia smaku czy węchu. Lekarz ocenił, że dobrze sprawdzają się teleporady i dzięki nim w szpitalach i przychodniach jest bezpieczniej:

Posłuchaj rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Karierowicz nie Sanepid
2020-10-11 12:45:32
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
To jest oszołom pisowski, karierowicz. Wirus w szkolach szaleje, a ten karierowicz mierny podlizuje sie i statustyk broni. Ludzie w I LO jest wirus ale zajecia dalej ida. To sa jaja szkoly powinni zamknac
~Panicz
2020-09-20 16:55:04
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 5
Niektórzy tzw "lekarze" pozostają jak widać w fazie delikatnego "opóźnienia" umysłowego..
~Księgi Kovidowe
2020-09-17 21:12:02
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 10
Stop Plandemii !
~Neftyda
2020-09-17 20:35:39
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: -7
Super opóźnianie, tylko dzisiaj oficjalnie 837 zarażonych,a ile nieoficjalnych???A ile będzie jutro,pojutrze???
~Stop plandemii!
2020-09-17 14:36:36
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 13
Sanepid- instytucja na usługach bandytów z rządu i WHO,ale sprawiedliwość kiedyś za te kłamstwa was dosięgnie możecie być pewni Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy!
~Wiesław
2020-09-17 13:21:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Współczuje Ci doktorku..... ......z tym koronawirusem jest jak ze Świętym Mikołajem, trzeba dorosnąć by przestać wierzyć......
~Ajax
2020-09-17 12:40:16
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Dziwne, że Pan Doktor zapomniał, że diagnozę stawia się pi BADANIU a nie po wywiadzie telefonicznym. Ale widać legitymacja zobowiązuje. Ja bym tylko Panu Doktorowi zaproponował, by moja składka do NFZ była pobierana przez operatora telefonicznego. Bo wyniosłaby okrągłe 0,00 zł.
~fachowiec
2020-09-17 12:36:57
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dla lekarzy "pandemia" to złoty okres. Im dłużej tym lepiej, względy czysto medyczne zupełnie się nie liczą. Przychodnie zamknięte, oddziały szpitalne również, można kosić kasę prywatnie :) Nawet teleporady mogą być teraz zwolnione z VAT.
~syfon sofronowa
2020-09-17 12:01:25
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 15
Szanowny Panie, jesteś Pan w fazie opóźnienia dostarczania tlenu do ważnych organów, w tym również mózgu. Grunt to procedury... jak mawiał Sofronow.