Bogdan Zdrojewski: To będzie niestabilny, skłócony rząd

Filip Marczyński, GN | Utworzono: 2020-10-01 09:05 | Zmodyfikowano: 2020-10-01 09:09
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Premier Mateusz Morawiecki przedstawił kandydatów na nowych członków rządu, a do ich zaprzysiężenia ma dojść w przyszłym tygodniu.

Potwierdziły się informacje, że to rządu, w roli wicepremiera, wejdzie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Bogdan Zdrojewski, senator Koalicji Obywatelskiej mówił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław, że to próba sklejenia Zjednoczonej Prawicy, a Jarosław Kaczyński ma być tym, który będzie łagodził spory:

Po rekonstrukcji liczba ministerstw zmniejszy się do 14-stu. Bogdan Zdrojewski dziwi się, że po rekonstrukcji w nowym rządzie w roli ministra jest tylko jedna kobieta, czyli Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~mia
2020-10-05 08:09:46
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Schowajcie wreszcie tego "eksperta"!
~gość
2020-10-02 20:59:47
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 4
Socjotechnika w postaci niby zmian, rekonstrukcji jestty przykrywką dla degeneracji, nepotyzmu i g w patriotycznym opakowaniu. Masy jak widać nadal dają się na to nabierać, ta niby awantura o jakieś zwierzęta futerkowe ma tyle wspólnego z prawdą co opowieści o nietoperzach i pasterzach jako źródle wirusa.
~Mr.Bean
2020-10-01 13:41:00
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 6
Panie Zdrojewski, jedź Pan do Niemiec albo do Izraela, tam jest Pana miejsce!
~Shrek
2020-10-01 11:55:14
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 9
Zdrojewski to najgorszy w minister KiDN w historii Rzeczpospolitej. To typowy sprzedajny członek totalnej targowicy POlszewickiej.
~8 RAZY PRZEGRAĆ WYBORY
2020-10-01 11:38:16
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 8
bUUUAAHHHHHHAAAAAAA....................
~fachowiec
2020-10-01 11:25:50
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jaki niestabilny, jaki skłócony? Jeszcze tyle miejsc w Spółkach Skarbu Państwa dla rodzin i pociotków zostało, że z pewnością się pogodzą :)
~Niestabilna
2020-10-01 09:53:01
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 9
i beznadziejna to jest opozycja, która po raz ósmy przegrała wybory. Jakim trzeba być nieudacznikiekiem, aby nic nie zaproponować Polakom? Na wiosnę prawdopodobnie rozpadnie się Platforma.
~zxv
2020-10-01 09:45:08
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 10
Hehe, wybitny ekspert który został OLANY nawet we własnym klubie.