Złotoryja: Konkurs na najładniejsze zdjęcie z zabytkiem w tle

Karolina Bieniek, el | Utworzono: 2020-10-24 20:42 | Zmodyfikowano: 2020-10-24 21:47
Złotoryja: Konkurs na najładniejsze zdjęcie z zabytkiem w tle  - zdjęcie ilustracyjne/ archiwum radiowroclaw.pl
zdjęcie ilustracyjne/ archiwum radiowroclaw.pl

Aby wziąć udział wystarczy zrobić zdjęcie na tle polskiego zabytku, napisać o nim kilka słów i przesłać je mailowo do Złotoryjskiego Ośrodka Kultury - tłumaczy dyrektor Zbigniew Gruszczyński. - To mogą być zdjęcia wykonane telefonem komórkowym, mogą być zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym, ale oczywiście mają to być zdjęcia na tle polskich zabytków. Tu nie chodzi o to, żebyśmy wszyscy pokazywali te najbardziej znane. Może zaciekawić młyn, wiatrak, którego nikt nie znał, nie widział - tłumaczy.

Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy lubią podróżować i robić zdjęcia. - Często chwalimy w ramach powiedzenia "cudze chwalicie, swego nie znacie", różnego rodzaju zabytki i podziwiamy zagraniczne, natomiast myślę, że Polska jest atrakcyjna. Bardzo dużo jest zabytków, których nie znamy - dodaje Zbigniew Gruszczyński.

Zdjęcia z krótkim opisem można nadsyłać do 6 listopada na adres mailowy Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji. 11 listopada zostaną opublikowane w formie filmu na fanpagu ośrodka. Najciekawsze zostaną nagrodzone.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.