Obłąkowska, Zamara, Sołtanowicz, Mazurkiewicz, Moliński i Kosuń - Dzień Kobiet i Mężczyzn (ROZMOWY z Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2020-10-28 20:00 | Zmodyfikowano: 2020-10-28 20:00
A|A|A

DAB+wtorek od 16:00 i w środę od 9:00, zdjęcia z mat. pras.

Poniżej lista gości. Ale na początek pamiętajcie, że codziennie w Radiu Wrocław Kultura można zdobyć odbiorniki radiowe z systemem DAB+, by słuchać nas (i nie tylko nas) w tradycyjny sposób. Wiecie już co, to teraz jak: napiszcie, co w kulturze (także tej online) Was ostatnio zafascynowało. Trzy egzemplarze są codziennie do wygrania za najciekawsze polecenia, które należy wysłać sms-em na numer 72280 o treści rw kultura (ze spacją lub bez) i swoją propozycją na jesienne pandemiczne dni i noce. Możecie też napisać na nasz adres: kultura@radiowroclaw.pl. Koszt sms: 2 zł + Vat czyli 2,46.

Agata Obłąkowska. Właśnie przygotowuje w Teatrze Arka zaskakujący tytuł. Mickiewiczowskie DZIADY, za chwilę premiera. Odważny wybór. Pytamy, skąd się wziął i co to będą za DZIADY.

Dominika Zamara. 31 października w Brzegu nie odbędzie się z powodu pandemii koncert mieszkającej w Wenecji i Warszawie wrocławskiej śpiewaczki. Ale ostatnio odebrała w Rzymie ‘Premio Culturale Internazionale Cartagine 2.0 – 2020’.

Natasza Sołtanowicz. Młoda reżyserka odnosi ostatnio sukcesy za sprawą opolskiego spektaklu MIEJSKIE ZIÓŁKA, kierowanym do młodzieży. Publiczność oklaskuje artystów na stojąco, a przedstawienia są wyprzedane.

Henryk Mazurkiewicz. Ceniony krytyk teatralny o najnowszych recenzenckich wrażeniach, zakończeniu teatralno-filozoficznego kursu na Otwartym Uniwersytecie Poszukiwań. A także o Ludwiku Flaszenie, który w sobotę odszedł w lepszy świat.

1 recenzje

2 teatr i filozofia / Ludwik Flaszen

Paweł Kosuń i Lech Moliński z Wrocławskiej Fundacji Filmowej prosto z trwającego festiwalu filmowego Spektrum. Świdnicka impreza przeniosła się w ostatniej chwili do sieci. Na gorąco zatem o możliwościach i atrakcjach programowych.

 

Do usłyszenia i zobaczenia w DAB+, aplikacjach mobilnych, na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama