Pomysły na kreatywne działania przedsiębiorstw w dobie pandemii

Dorota Kuźnik, MH | Utworzono: 2020-11-10 06:05 | Zmodyfikowano: 2020-11-10 06:06
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska

Do końca listopada można starać się o dofinansowanie do szkoleń, które pomogą przedsiębiorcom nauczyć się pracować zdalnie, czy otworzyć się na promocję i sprzedaż w sieci. Jak mówi florystka Marta Sobolewska, branże takie jak jej, bez otwarcia się na nowe rozwiązania, nie dadzą rady przetrwać:

Większość ceny szkoleń zwróci Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która rozdziela budżet unijnego programu POWER. Jak mówi Daniel Nowak z PARP oferta skierowana jest do bardzo szerokiej grupy przedsiębiorców:

Niestety wielu przedsiębiorców przez pandemię jest na skraju bankructwa. Rykoszetem oberwał sektor weselny, organizatorzy dużych imprez czy kultura, ale są tacy, którym w czasie izolacji i zamknięcia biznes kwitnie jak nigdy wcześniej. - Przykładem są sklepy internetowe z ubraniami - mówi właścicielka jednego z nich Agnieszka Andrzejczak:

O pieniądze na szkolenia jak radzić sobie z pracą zdalną, jak rozwijać swój biznes w internecie i wiele innych, mogą starać się mikro, małe średnie i duże przedsiębiorstwa. Żeby wziąć udział w programie trzeba wypełnić formularz, ale szczegóły na ten temat zainteresowani znajdą na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama