Jak zdobyć nagrodę Nobla? Wiedzą nawet dzieci!

Ewa Zając, DK | Utworzono: 2020-11-22 06:20 | Zmodyfikowano: 2020-11-21 22:23
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek archiwum Radia Wrocław

To wspólny projekt Fundacji Olgi Tokarczuk i Wrocławskiego Domu Literatury - mówi prezeska fundacji Izabella Kaluta:

Zadaniem uczniów jest napisanie bajki lub opowiadania inspirowanego twórczością Tokarczuk. Ale to nie jedyne wyzwanie literackie stawiane przez fundację - mówi Izabella Kaluta:

Wyniki zostaną ogłoszone 10 grudnia, nagrodami są czytniki ebooków i książki z autografem Noblistki.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Ja żem czytał
2020-11-23 12:00:46
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -5
Tokarczuk "Milion mil podwodnej podróży". Bardzo ładna książka o rybach i rybakach żyjących w stoczni wspólnie z TW Bolesławem, który również odebrał Nobla i jest jedynym intelektualistą w Polsce.
~@konradzie/andrzeju?
2020-11-23 09:52:08
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 8
Która konkretnie książka pani Tokarczuk najbardziej nie przypadła ci do gustu? Która twoim zdaniem jest najbardziej antypolska? Ile książek i opowiadań pani Tokarczuk przeczytałeś?
~Bigos KOMOROWSKI
2020-11-23 09:38:25
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -6
Celem pajaców takich jak karzeł żoliborski czy fachowiec jest podburzanie i skłócanie ludzi, to jest opłacane przez komitet partyjny. Ta osoba nigdy w życiu nie przeczytała żadnej książki, a już na pewno nie Biblii, już nie wspominając o książce pani Olgi Tokarczuk, więc tutaj nawet nie ma z kim dyskutować. Celem tych opłacanych trolli jest wciągniecie nas w dyskusję na poziomie szamba.
~karzeł żoliborski
2020-11-22 22:05:11
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ignorujcie wpisy andrzejka/konradka, które mają na celu podburzanie i skłócanie ludzi, to jest opłacane przez komitet partyjny. Ta osoba nigdy w życiu nie przeczytała żadnej książki, a już na pewno nie Biblii, już nie wspominając o książce pani Olgi Tokarczuk, więc tutaj nawet nie ma z kim dyskutować. Celem tych opłacanych trolli jest wciągniecie nas w dyskusję na poziomie szamba.
~I Wrocław ją zaprasza?
2020-11-22 14:41:41
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -3
Rzuca kwiaty pod nogi? Żeby nie było, jak z Gulbinowiczem, że się od niego teraz wszyscy odcięli...
~księgi COVIDOWE
2020-11-22 14:00:19
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: -6
jestem S julkom
~@Andrzej
2020-11-22 10:37:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 11
64 to wiek czy IQ?
~Czy to ta sławna
2020-11-22 10:12:34
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -4
anty polka?
~Andrzej 64
2020-11-22 09:55:46
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -9
A i zapomniałem ma herbatę za 12zeta w centrum Nowej Rudy
~Andrzej 64
2020-11-22 09:53:08
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -4
Popatrzcie na ta kobietę ona skończyła nad ranem pić!!!!