Teatr Modrzejewskiej zaprasza na serial teatralny o przyszłości [AKTUALIZACJA]

Karolina Kurczab, km | Utworzono: 2021-03-17 13:31 | Zmodyfikowano: 2021-03-17 13:32
A|A|A

fot. mat. prasowe

17:35 AKTUALIZACJA

Z przykrością informujemy, że decyzją rządu z dnia 17 marca br. nasza działalność ponownie zostaje zawieszona od 20 marca do 9 kwietnia. W związku z tym nie będą mogły się odbyć zaplanowane na ten czas wydarzenia, poczynając od premiery serialu teatralnego „5.0” Magdy Drab w reżyserii Piotra Ratajczaka w najbliższy weekend (20 i 21 marca).

Mamy nadzieję, że jak najszybciej otworzymy się ponownie i Państwo, nasza publiczność i przyjaciele, będą mogli bezpiecznie wrócić na widownię. Przypominamy jednocześnie o naszej wciąż wzbogacanej ofercie online. Bądźmy razem w tych trudnych czasach.

Z teatralnym pozdrowieniem –
Dyrekcja Teatru Modrzejewskiej w Legnicy

13:31

Teatr Modrzejewskiej zaprasza widzów na dwudniową premierę pięcioodcinkowej opowieści o przyszłości. Premiera wszystkich odcinków serialu teatralnego "5.0" już w najbliższy weekend, tym razem na żywo w teatrze z udziałem publiczności. Twórcy choć nie planują wprowadzania zmian w koncepcji spektaklu, to są przekonani, że duży wpływ na to co zostanie zaprezentowane w najbliższy weekend będzie miała obecność widowni tłumaczą Magdalena Drab autorka tekstu i Piotr Ratajczak reżyser:

- Jestem bardzo ciekawa kontaktu z widownią, bo widownia współtworzy wydarzenie. Wydaje mi się, że tutaj mogą pojawić się ciekawe rzeczy. - Mam nadzieję, że ciekawa energia się tutaj stworzy w relacji z żywym widzem i przede wszystkim to jest dla mnie ekscytujące.

Twórcy zapowiadają, że to co zostanie zaprezentowane w najbliższy weekend nie będzie odbiegać od tego co widzowie mieli okazję zobaczyć online. O szczegółach Jacek Głomb dyrektor Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy:

- Ci widzowie, który oglądali to online, będą mogli skonfrontować swoje odczucia sieciowe z tymi na żywo. Online zawsze będzie namiastką teatru żywego. Widownia tęskni za teatrem. Uznaliśmy, że będzie mądrzej zacząć od premiery dwuodcinkowej ze względu na czas.

Odcinki trwają blisko 45 min. Chcąc uniknąć wielogodzinnego maratonu premierę serialu podzielono na dwa dni. W sobotę 20 marca na Scenie Gadzickiego odbędzie się premiera pierwszych dwóch odcinków, a w niedzielę 21 marca kolejnych trzech.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama