Reakcja24: Odwiedził nas burmistrz Sobótki [POSŁUCHAJ]

Marek Obszarny, GN | Utworzono: 2021-03-17 13:41 | Zmodyfikowano: 2021-03-17 13:42
A|A|A
REAKCJA 24

fot. RW

Gościem Reakcji24 był Mirosław Jarosz, burmistrz Sobótki. Odwiedził nas także mł. bryg. Daniel Mucha.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Mieszkaniec
2021-03-20 21:34:01
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -2
Panie Jarosz. Burmistrz tak się nie zachowuje. Pan podzielił mieszkańców gminy i skonfliktowal ich.
~Sobotczanin
2021-03-20 10:51:04
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -6
Od dwóch dni trwa ohydna nagonka na Krajewskiego. Grozi się ludziom, którzy publikują nieprzychylne opinie. Radni wystraszeni milczą już od dawna. Niech się pan, panie Jarosz opamięta!
~TO JA ZŁODZIEJ Z SOBÓTKI
2021-03-19 17:54:52
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -3
To co, że jestem w opozycji? Wyciągam bródy, bo burmistrza staram się pokonać.
~Mieszkanka
2021-03-19 16:33:13
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -5
Władczy burmistrz, Pan na włościach, pozbył się niewygodnych zatrudnił niekompetentnych, swoich „mierny , bierny ale wierny.. Nie rozumiem dlaczego?mieszkańcy Sobótki są tacy ślepi i głupi. Na majątku gminnym żerują dzięki głupim wyborcom te same pasożyty. Ha , ha nieudacznikom wodę kradną. Jest technika i są urządzenia pomogą namierzyć złodziei. Gdy wodociągi przy awarii, wylewają z hydrantów hektolitry w ziemię to jest dobrze. Czego się spodziewać, nowi starzy dyrektorzy gminnych spółek, traktują gminne firmy jak własne folwarki. Sprzęt , maszyny , narzędzia uważają za swoje , a nie dobro mieszkańców gminy. piątek świątek mają w użytku służbowe samochody kto za to płaci? My, mieszkańcy Sobótki zacznijcie kontrolować swoją własność.
~Twój najgorszy koszmar
2021-03-19 14:07:58
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -4
Zniszczyłeś tyle dzieci w gimnazja wysyłając ich do ośrodków chodź nie nadawały się tam a teraz trujesz mieszkańców gminy i udajesz że wszystko gra jesteś zwyrodnialcem Jaroszu czas cię rozliczyć łajzo
~A co ze szkołą w Sobótce?
2021-03-19 08:42:34
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kiedy rusza budowa?
~Znamy nazwiska mącicieli
2021-03-19 08:21:00
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
z opozycji.... Już niedługo proces....
~Chłop
2021-03-18 20:47:38
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -3
Co z drogami rolnymi?
~Rodzic
2021-03-18 20:45:44
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -2
Kiedy zrobicie w końcu tą elewacje na Słonecznej? Niedługo odpadający kawał tynku kogoś zabije.
~Mieszkaniec wsi.
2021-03-18 20:43:20
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -2
Czy doczekamy się chodnika w Sulustrowiczkach?
~Nauczycielka
2021-03-18 20:42:18
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 1
A kiedy rusza budowa szkoły w Rogowie?
~Adam ponownie
2021-03-18 16:43:30
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -2
Wypowiedzi obrońców Jarosza, ich język i merytoryka pokazują, kto teraz rządzi w Sobotce. Smutne.
~monika
2021-03-18 15:30:22
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 6
Kurdziel z wahatą w natarciu :D Dalej się nie pogodził, że przegrał ;(((( Chodzi tylko po facebooku i lajkuje posty :D Taki śliski, śmieszny i załosny człowieczek, który nie odróżnia koncepcji od projektu....
~zielony
2021-03-18 05:34:22
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Panie Burmistrzu, kiedy kolejne blokowiska pod lasem? Myślę, że trzeba wykarczować parę hektarów pod kolejne bloki...
~Mieszkaniec
2021-03-17 20:47:33
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -1
Skoro 37 proc. temu panu przeszkadza w "sprawowaniu władzy", to niech odda pieniądze od tych podatników, bo żyje za kasę nas wszystkich. Żałosne.
~Były radny gminny
2021-03-17 19:54:38
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Gospodarkę wodną i pomysł z uporządkowaniem magistrali podjął i przygotował dokumentacje burmistrz Dobrowolski a nie Jarosz. Jarosz to tylko kontynuuje.
~Adam
2021-03-17 18:35:30
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -3
Wypowiedzi obrońców Jarosza, ich język i merytoryka pokazują, kto teraz rządzi w Sobotce. Smutne.
~A NA CZELE OPOZYCJI
2021-03-17 18:29:06
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 13
maszeruje Król Albanii uwikłany w przeszłości w sprawy kryminalne. Za nim idzie wataha drobnych ciułaczy i odnowicieli. Są wściekli, że ich guru przegrał wybory z kretesem i już się nie podniesie...
~Najlepszy burmistrz
2021-03-17 18:20:35
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
w historii Sobótki. Kły szczerzy tylko bydlactwo w opozycji
~Burmistrz minus
2021-03-17 18:04:14
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -3
Wstyd dla Sobotki.
~sobótka
2021-03-17 17:41:20
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
"Fachowiec od fikołków" +"Fachowiec od zarządzania cmentarzem" + woda= KATASTROFA!!!
~Krzysiek
2021-03-17 17:32:31
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jarosz robi co może, żeby ratować tylek, bo już niedługo prakuratura postawi mu zarzuty.
~Prymitywy z opozycji
2021-03-17 15:45:48
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
dwoją się i troją, aby zastraszyć burmistrza lub podważyć jego kompetencje. Twierdzę, że to najlepszy włodarz w historii Sobótki
~Burmistrz plus
2021-03-17 15:40:51
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bardzo dobrze przygotowany
~Adam
2021-03-17 15:39:08
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -3
Pan Jarosz zupełnie się nie przygotował. Szkoda. Była dobra okazja do promocji gminy.
~Pacjent
2021-03-17 15:37:36
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -2
Pan Jarosz zapomniał powiedzieć, że jednej z dwóch przychodni, w okresie pandemii podwyższył wynajem suedmikrotnie, co spowodowało wyprowadzenie OMR w inne miejsce.
~Mieszkaniec gminy
2021-03-17 15:06:10
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 6
Panie burmistrzu. Proszę opublikować wyniki badań wody.
~Antoni S.
2021-03-17 14:14:30
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: -7
Ten facet zupełnie nie orientuje się w tematach, o których mówi!