W korku stać nie będą. Można też pojechać... drogą dla rowerów [FILM]

Gregor Niegowski | Utworzono: 2021-05-07 10:29 | Zmodyfikowano: 2021-05-07 10:31
A|A|A

fot. Facebook

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~USUNĄĆ SZKODNIKA
2021-05-10 08:31:46
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Co się dziwić.Nijaki sutryk, ma w zadku kierowców.Dla niego tylko pedalarze się liczą.Za jego panowania Wrocław stał się jednym wielkim korkiem.
~Deathmanm
2021-05-08 08:38:00
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
Dziwią się jak cały wrocek rozjechany jest na remonty teraz robią?! Trzeba było robić w pandemnii
~JaTy
2021-05-08 01:23:24
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -2
A tak poza tym to co to za bezprawie publikowanie czyichś rejestracji ???
~Miwex
2021-05-08 00:53:22
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 0
I to mi się podoba. Jak rowerzysta ma prawo jeździć po drodze lub zabierane są miejsca na budowę ścieżki rowerowej kosztem dróg to my kierowcy będziemy jeździć po ścieżkach rowerowych. Tylko budujcie rzerokie żebyśmy się zmieścili nie jak pasy drogowe na których mieści się już tylko Chinqoczento. BRAWO MIESZKANCY ! TAK TRZYMAĆ !!!
~////
2021-05-07 22:10:40
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -1
Przykład nieposłuszeństwa obywatelskiego. Na Sutryka z mądrościami nie ma innej rady.
~Zed
2021-05-07 18:34:53
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nasze buraki
~Kudłaty
2021-05-07 14:22:04
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 5
ITS już dawno powinien zostać przeprogramowany. Geneza korków polega na tym, że zielone dla tramwaju udzielane jest kosztem zielonego dla Małopanewskiej, a że Legnicką tramwaje kursują bez przerwy, to Małopanewskiej odbiera się kilka zielonych świateł pod rząd. Zielone dla tramwaju powinno być programowane jako dodatek do funkcjonującego układu sygnalizacji świetlnej, a nie jako kradzież czyjejś tury.
~D J
2021-05-07 13:09:36
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 4
Karać, nie wyróżniać - przynajmniej wpłynie więcej kasy do budżetu dzięki takim burakom. Oliwierwek - proponuję przeprowadzkę do Rosji - tam takie zachowania na drodze to norma - tam ci się spodoba. Żeby nie było niedomówień - jestem Wrocławianinem od urodzenia.
~Oliwier
2021-05-07 12:55:20
z adresu IP: (217.96.xxx.xxx)
Ocena: -10
Autorem jest słoik z kielc. przyjechał - filmuje lokalnych i donosi konfident. przy takim podejsciu przyjaciol tu nie znajdzie
~horn
2021-05-07 11:33:53
z adresu IP: (85.92.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nie popieram takich zachowam, ale to co sie dzieje w tym rejonie miasta odklad rozwalono ulice Dluga, Popowicka i od soboty Milenijna to jakis koszmar. Przez nastepne pol roku (gdy wiele osob wraca do pracy w trybie stacjonarnym) funduje paraliz zachodniej czezsci miasta. A wesoly magistrat zaleca przesiasc sie do autobusu, ktory tez stoi. Have fun
~Mieszkaniec
2021-05-07 11:13:43
z adresu IP: (93.179.xxx.xxx)
Ocena: 7
Korki tam są zawsze w godzinach szczytu, a zwłaszcza po południu, jak ludzie jadą na zakupy. Priorytet ITS daje tramwajom, czasem stoi się kilka minut. Duży ruch generuje też, jak i na Bystrzyckiej, Magnolia. I tutaj trzeba upatrywać problemu, czy tak wielkie centrum handlowe w środku miasta nie powinno zostać przymuszone do organizacji komunikacji autobusowej (budowa infrastruktury), realizowanej przez MPK. Czemu jakieś 2 linie nie mogłyby jeździć wokół Magnolii i całych Popowic, Gądowa, Szczepina? Lepiej dokładać kolejne setki miejsc parkingowych, które tylko zwiększą ruch? Co do tych kierowców, to chyba nie wymaga komentarza. Zwłaszcza prędkość białego SUVa...
~Ania
2021-05-07 10:51:22
z adresu IP: (176.120.xxx.xxx)
Ocena: -10
Nie bronię tych kierowców, ale za te korki to powinien Jacek odpowiedzieć!!!