RW Kultura: Teatr, Muzyka, Architektura (WIDEO, goście w studiu)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2021-06-10 16:11 | Zmodyfikowano: 2021-06-11 13:33
A|A|A

DAB+wtorek od 15:00 i w środę od 8:00

Bogdan Koca, aktor, reżyser, dramatopisarz. We wszystkich trzech 9 i 10 czerwca w Sali Teatru Laboratorium. Sztuka 'Paramnezja' to monodram, nie pierwszy zresztą w jego bogatej twórczości artystycznej.

Piotr Soroka (Novy Ruch Teatr) i ekipa spektaklu 'Rewia Drag Queen'. Do zobaczenia na żywo i online w ramach nurtu OFF 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, który już od piątku w Teatrze Muzycznym Capitol.

Magdalena Moskal z Fundacji Lubiąż. 12 i 13 czerwca można będzie (z przewodnikiem) zwiedzić niedostępne na co dzień przestrzenie legendarnego cysterskiego opactwa w ramach weekendu pod hasłem 'Poznaj Lubiąża tajemnice - od strychu po piwnice'.

Natasza Sołtanowicz - reżyserka najnowszego przedstawienia Zdrojowego Teatru Animacji z Jeleniej Góry. 'Kropka z błędem' to sztuka dla dzieci 4+, o przygodach... ortograficznych. Z piosenkami, firmowym znakiem Nataszy, również kompozytorki.

Marek Kocot. Aktor, reżyser, szef i pomysłodawca Wrocławskiego Teatru Plenerowego. 13 czerwca premiera 'Kartoteki' Tadeusza Różewicza. Na początek w Parku Południowym, na Psiej Łączce. W obsadzie oprócz reżysera dobrze znani: Aleksandra Dytko, Angelika Wójcik, Robert Chmielewski, Dariusz Maj, Michał Szwed.

Wieczór z Kulturą, a w nim Adam Banaszak - kierownik muzyczny Opery Wrocławskiej, która właśnie prezentuje popremierowe spektakle 'Cosi Fan Tutte' Mozarta. Z ważnym i licznym udziałem młodych artystów. Opera Młodych to bowiem jeden z flagowych projektów teatru mieszczącego się przy ulicy Świdnickiej.

www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama