Startup Wrocław: Ewolucje odbędą się 26 sierpnia. 4 darmowe warsztaty, które pomogą Twojemu startupowi w rozwoju

WK, mat.prasowe | Utworzono: 2021-07-29 13:32 | Zmodyfikowano: 2021-07-29 13:33
Startup Wrocław: Ewolucje odbędą się 26 sierpnia. 4 darmowe warsztaty, które pomogą Twojemu startupowi w rozwoju - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Startup Wrocław: Ewolucje to wydarzenie, które na dobre zapisało się w kalendarzu wrocławskiego ekosystemu innowacji. W tym roku odbędzie się już po raz szósty – tym razem 26 sierpnia w formie warsztatów. Jest przeznaczone dla przedsiębiorców, a zapisać się można za pośrednictwem strony: https://www.wroclaw.pl/startupy/ewolucje2021.

- Najważniejszym celem wydarzenia zawsze była wymiana wiedzy, czerpanie inspiracji oraz networking. I w tym roku nie będzie inaczej: zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą z wrocławskimi startupowcami, a co więcej: nie będzie to tylko teoria – tym razem mocno stawiamy na praktyczny wymiar spotkania – mówi Małgorzata Walichiewicz z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, współorganizatorka wydarzenia.

Uczestnicy Startup Wrocław: Ewolucje mogą zapisać się na warsztaty z czterech obszarów tematycznych:

1. Ekspansja na rynki zagraniczne – budowanie strategii, szacowanie kosztów, bariery i wsparcie
2. Ewaluacja pomysłu na biznes: droga od idei do MVP i weryfikacji z klientem
3. Networking branżowy: gdzie i w jaki sposób zdobywać wartościowe kontakty biznesowe oraz jak je wykorzystywać
4. Od dobrego pomysłu, przez efektywny model po skuteczny zespół biznesowy - jak zbudować nowe przedsięwzięcie na solidnych fundamentach?

Wiedząc, jak zapracowani są innowatorzy, Organizatorzy proponują warsztaty w dwóch blokach godzinowych: od 9:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 16:00. Podczas trzygodzinnego, kameralnego warsztatu (maksymalnie 10 osób), pod okiem cenionych ekspertów, uczestnicy omówią powyższe tematy, a także wykonają zadania praktyczne, które pomogą im zastanowić się nad swoim biznesem, jego budowaniem i celami.

Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Jeden uczestnik może zarejestrować się wyłącznie na jeden warsztat. Udział w warsztacie w formie pomocy de minimis dla firm.

Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia 2021 r.

Rejestracja i szczegółowa agenda: https://www.wroclaw.pl/startupy/ewolucje2021.

Regulamin wydarzenia dostępny pod linkiem: https://www.wroclaw.pl/startupy/files/regulaminy/regulamin-udzialu-w-warsztatach.pdf


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.