Premiery i festiwale (WIDEO z Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2021-09-09 18:00 | Zmodyfikowano: 2021-09-09 18:00
A|A|A

DAB+wtorek od 15:00 i w środę od 8:00

Najnowsza premiera Teatru Polskiego we Wrocławiu to tytuł głośny, więc i wyzwanie niemałe: 'Lot nad kukułczym gniazdem'. O czym za pomocą tego tekstu w 2021 roku warto powiedzieć? Przekonamy się od piątku. Reżyseruje Cezary Iber, a w rolach głównych: Paulina Chapko i Piotr Łukaszczyk.

Zbigniew Prażmowski, dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Przed startem Festiwalu Małych Prapremier, odbywającego się co dwa lata święta twórców polskiego teatru dla młodych widzów. Start w niedzielę.Patrycja Wróbel, Tomasz Marcinko z Dolnośląskiego Festiwalu Improwizacji Teatralnej DOLi. Trzecia edycja, trzy dni. W Vertigo Jazz Club i Imparcie od 10 września.

Daria Kopiec, Martyna Wawrzyniak - reżyserka i dramaturżka premierowego spektaklu we Wrocławskim Teatrze Pantomimy. 'Mów o sobie, tylko o sobie' to sztuka inspirowana opowiadaniem Tadeusza Różewicza pt. 'Grzech'. Od 17 września w Piekarni.

Ewelina Ciszewska, aktorka i reżyserka, dziś przede wszystkim w roli Dziekana Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych. Ale o działalność artystyczną też pytamy.

Do usłyszenia i zobaczenia w odbiornikach z DAB+, aplikacjach mobilnych i na www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama