Za Śląskiem najgorszy mecz w EuroCupie

BT, PAP | Utworzono: 2021-11-10 21:49 | Zmodyfikowano: 2021-11-10 21:50

Mecz rozgrywany w hali Orbita nie przyniósł wielkich emocji. W połowie pierwszej kwarty Śląsk przegrywał tylko 10:11, ale w kilka minut zrobiło się 10:20 i od tego momentu Rosjanie już zdecydowanie dominowali na parkiecie.

Goście trafiali na wysokiej skuteczności. Za dwa na 53,5% za trzy na prawie 42%, a za jeden pomylili się tylko dwukrotnie. Śląsk prezentował się w tych elementach słabiej (36% za dwa, 32% za trzy)

Za tydzień wrocławianie zmierzą się na wyjeździe z Dolomiti Energia Trento. Włosi obok Śląska są drugim zespołem grupy A, który jeszcze nie wygrał w tym sezonie w Pucharze Europy

Śląsk Wrocław – Lokomotiw Kubań Krasnodar 68:98 (17:27, 15:22, 19:22, 17:27)

Śląsk Wrocław: Travis Trice 14, Kodi Justice 12, Łukasz Kolenda 10, Cyril Langevine 9, Michał Gabiński 8, Jakub Karolak 6, Aleksander Dziewa 4, Kacper Gordon 3, Ivan Ramljak 2, Szymon Tomczak 0, Kerem Kanter 0, Jan Wójcik 0.

Najwięcej punktów dla Lokomotiwu: Errick McCollum 22, Johnathan Motley, Zachar Wiediszczew po 14, 14, Darius Thompson 11.