RWK: Sztuki wizualne w RWK 17/2022

Miłosława Bożek | Utworzono: 2022-04-27 16:02 | Zmodyfikowano: 2022-04-27 16:06

W piątek 29 kwietnia o godzinie 16:00 odbędzie się “W poszukiwaniu poruszenia estetycznego”: Tematyczne oprowadzanie po wystawie stałej w Pawilon Czterech Kopuł. Muzeum Sztuki Współczesnej, a o godzinie 18:00 warsztat tańca intuicyjnego do obrazów Jerzego Tchórzewskiego “Świadectwo ruchu”. Na obchody Międzynarodowego Dnia Tańca w Pawilonie Czterech Kopuł zaprasza Barbara Przerwa:

Posłuchaj całej rozmowy:


W czwartek 28 kwietnia Centrum Sztuki WRO wspólnie z Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu zaprasza na otwarcie wystawy ósmej edycji Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów. O ekspozycji "Dowody osobiste" opowiada kuratorka Lila Leń:

Posłuchaj całej rozmowy:

Do czwartku możemy jeszcze zobaczyć "NOWA IKONA" wystawę twórców związanych z Międzynarodowymi Warsztatami Ikonopisów w Nowicy” na Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Prezentowane ikony powstały w trakcie plenerów w Nowicy gdzie Stowarzyszenie Przyjaciół Nowicy wraz z Akademią Sztuk Pięknych we Lwowie organizuje od 2009 roku plenery dla malarzy ikon. Dotychczas w 13 edycjach uczestniczyli twórcy z Polski, Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Gruzji i Serbii. O wystawie i wyprawie do Nowicy o opowiadają kuratorzy prof. Marian Waldemar Kuczma, Michał Pietrzak:

Posłuchaj całej rozmowy:

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.