Auto zderzyło się z wozem strażackim w Lubinie [WIDEO]

www.lubin.pl/YT
Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały moment wypadku:
REKLAMA
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Kazimierz
2022-08-03 18:19:04
z adresu IP:
(109.197.xxx.xxx)
Ocena: 1
Prowadzę pojazdy, różne, ponad 45 lat bez spowodowania kolizji drogowej. Stosuję zasadę :;:: PPS !! Pogotowie, Policja, Straż pożarna, byli i zawsze będą,, niezależnie czy jadą na "bom bach" dla mnie grupami uprzywilejowanymi na drodze ! Oni nigdy nie wyjeżdżają bez potrzeby.
Odpowiedz
No ładnie drugi wóz na środku drogi ,dobrze że nie było ruchu bo by w nich następny wrąbał bez mózgu ,lecieli ratować kolesiów,a w osobówce niech się dzieje co chce. Pojazd uprzywilejowany ma zachować szczególną ostrożność wjeżdżając na skrzyżowanie . A gdyby tam byli piesi, osoby niepełnosprawne to też by wjechał.
Każdy obwinia strażaka a ja pytam z jaką prędkością jechał ten osobowy bo patrząc na zniszczenia na pewno nie jechał przepisowo. Szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanych
Wyraźna wina strażaka auto już było na wysokości wyjazdu auta strażackiego
Jaki mandat dostanie strażak ?
uprzywilejowany był, pierwszeństwo miał, ale to nie zwalnia z reguły "ograniczonego zaufania".
Dużo zdrowia dla poszkodowanych.
Zobacz także