Śląsk zagra z Widzewem

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2022-08-06 06:56 | Zmodyfikowano: 2022-08-06 07:16
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

- Jesteśmy świadomi naszej pracy i dobrze się dzieje, że nasz zespół, który się buduje, przechodzi przez różne momenty, dzięki temu dojrzewa i idzie dalej - mówi Ivan Djurdjević, trener Śląska Wrocław, na konferencji prasowej przed meczem z Widzewem Łódź. - Mamy krótki tydzień przed Widzewem, bo graliśmy w poniedziałek wieczorem, a kolejny mecz w sobotę. Dla nas to dobrze, bo można szybko się zrehabilitować, widzę po zawodnikach sportową złość.  - dodaje szkoleniowiec WKS.

Śląsk w poniedziałek przegrał na wyjeździe z Koroną Kielce 1:3. Widzew Łódź w poprzedniej serii też zanotował porażkę - u siebie z Lechią Gdańsk 2:3. WKS po trzech spotkaniach ma na swoim koncie 4 punkty i poznał smak zwycięstwa, remisu i porażki. Widzew wygrał tylko jeden mecz, a dwa przegrał. 

Wrocławski zespół w meczu z Widzewem będzie mógł wspomóc snajper Erik Exposito - Erik wrócił do nas, wszyscy w jego rodzinie są zdrowi, on też. Przyjechał pozytywnie podbudowany urodzeniem pierwszej córki. Każdy, kto to przeżył, wie, jaka to euforia i jak pozytywne nastawienie powoduje. Trenuje z nami w tym tygodniu i bierzemy go pod uwagę do gry w sobotę. - mówił trener Djurdjević.

Na trybunach zabraknie natomiast fanów gości. Powodem są napięte relacje między kibicami obu drużyn, których konsekwencją były filmiki nagrywane przez fanów zespołów w ostatnich dniach. Klub z Wrocławia nie chciał dopuścić do eskalacji konfliktu podczas spotkania. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama