Wrocławski plac Nowy Targ czekają zmiany [WIZUALIZACJE]

Joanna Jaros, MC | Utworzono: 2022-08-08 07:04 | Zmodyfikowano: 2022-08-08 07:06
A|A|A

fot. mat. prasowe

Bliżej budowy fontanny na wrocławskim placu Nowy Targ. -Urząd Miasta właśnie wystąpił o pozwolenie na budowę, wyjaśnia Tomasz Myszko-Wolski z Biura Prasowego:

Mieszkańcom pomysł bardzo się podoba:

Drugą dobrą wiadomością jest to, że na placu, przybędzie zieleni. Pojawić ma się około kilkudziesięciu drzew, pnączy i kwiatów - zdradza Tomasz Myszko-Wolski

Wrocławianie akceptują każdy pomysł na likwidację chociaż części betonu:

Realizacja zazieleniania przewidziana jest na przyszły rok.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Dolnoslazak
2022-08-08 14:56:11
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 10
W tym projekcie jest, stanowczo za duzo betonu A drzewa beda usychac, z braku wody i goraca od betonu Przypomina to, projekt Warszawski Trzaskowskiego...
~J-23
2022-08-08 14:51:19
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
A jak, te dzewa beda rosnac, w tym betonie? Uschna, od nagrzanego betonu...!!! Nastepna "Warszawka"...!!! Dobrze ze ta" strefa lezakowania", nie bedzie z palet... ????????
~Ktoś
2022-08-08 13:48:46
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oby poszli z drugą wizualizacją a nie tymi pseudo falami
~Boss
2022-08-08 13:42:39
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 7
Lepiej późno niż wcale. Decyzja o zabetonowaniu placu była błędna, ktoś kto ją podjął powinien przeprosić i finansowo zadośćuuczynić.
~Troll to ten poniżej
2022-08-08 12:32:32
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: 7
Pacnij się w ten czerep. Sutuś zmienił firmę wywożącą śmieci na tańszą - śmieci się walają bo nikt ich nie wywozi przykład - Wyszyńskiego. Remonty dróg = wstawienie progów zwalniających nawet na 2 PASMOWEJ Sobieskiego, zadłużenie miasta tylko na ten rok to 850 000 000 zł. Ty to spłacisz z Sutusiem??? I tak TO JEST WINA SUTUSIA!!!!! Skoro nie umie zarządzać to niech się poda do dymisji, a nie zadłuża miasto i utrudnia życie mieszkańcom. A jak przychodzi co do czego to płacze w mediach, że to nie zależy od niego. Sorry, ale on świeci g**ą za to co się dzieje w mieście. A jeśli nic od niego nie zależy to WON!!!
~pisowska trollownia
2022-08-08 10:59:00
z adresu IP: (2a02:a319:a03f:6500:a9f3:x:x:x)
Ocena: -11
Beton źle. Fontanna źle. Nowe nasadzenia źle. Sutryk źle. Deszcz pada, wina Sutryka. Autobus zderzył sie z tramwajem, wina Sytruka. Smieci nie wyniesione, wina Sutryka. Ważne żeby skasować za wpisik hejterski te marne 1 złoty i 50 groszy, żałosne..
~fachowiec
2022-08-08 09:59:32
z adresu IP: (2a01:112f:c0b:bb00:bcbc:x:x:x)
Ocena: 9
Wizualizacja wszystko przyjmie ;) Jak ten drzewa miały by tam niby rosnąć? W tych małych dziurkach między nagrzanym betonem w ubitej na skałę ziemi. Skończą jak 80% tych wszystkich wrocławskich "nasadzeń", uschną w pierwszym roku po posadzeniu :/
~wrocławianin
2022-08-08 09:28:05
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 7
Wrocławski plac Nowy Targ czekają zmiany. Zmiany czekają też zielony teren przy Pabianickiej 25. $utryk głosami swojego ugrupowania w Radzie Miasta zmienił tam miejscowy plan przestrzennego zagospodarowania. Zapewne zniknie z tego miejsca kilkadziesiąt drzew, kilkadziesiąt krzewów, kilkaset metrów kwadratowych trawnika, drzewa ocieniające parking i ławeczkę, chodnik w cieniu drzew. $utryk zabrał ten chłodny w letnie upały zielony teren mieszkańcom Wrocławia.
~Sutkizm
2022-08-08 09:10:59
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: 11
BETON w urzędzie to BETON na ulicach... Jakby trawnik i drzewa kogoś bolały...
~Gość
2022-08-08 08:55:19
z adresu IP: (2a00:f41:70f4:852e:bdf1:x:x:x)
Ocena: 9
W sąsiednich gminach może nie buduje się fontann, ale są chodniki i nie wywozi się szamba jak na rubieżach miasta, które przez własną głupotę weszły w jego skład. Np tereny od zielonego mostka na Marszowicach na zachód.
~ghołas
2022-08-08 08:41:43
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 12
a naszą kasę urzędy wydają tak... dzisiaj jarmark, jutro wesołe miasteczko, potem może cmentarzyk. Teraz bawimy się, rączki do góry i skaczemy, a jak będziecie grzeczni, to zrobimy Wam stolicę kultury.
~Tomek
2022-08-08 08:16:09
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 12
Najpierw zabetonuj wszystko dookoła później rozwiązuj problem który sam stworzyłeś - socjalizm po wrocławsku.