„Ostre Koło” Radia Wrocław: Byliśmy w Elements Hotel & SPA w Świeradowie Zdroju

RW | Utworzono: 2022-09-12 09:54 | Zmodyfikowano: 2022-09-12 09:56
„Ostre Koło” Radia Wrocław: Byliśmy w Elements Hotel & SPA w Świeradowie Zdroju - fot: Anna Mikołajczyk
fot: Anna Mikołajczyk

Padający deszcz i plus dwa stopnie Celsjusza na szczytach Gór Izerskich - taka kolarska pogoda powitała uczestników Ostrego Koła Radia Wrocław w hotelu Elements w Świeradowie Zdroju.

Świeradów to nie tylko singletracki. To także trasy szosowe i gravelowe. Zachęcał do jazdy po nich Maciej Grabek, organizator Bike Maratonów.

Jakub Sojka, dyrektor kolei linowej na Stóg Izerski zachęca z kolei do wjazdu koleją gondolową i wycieczek po Górach Izerskich. To propozycja dla wszystkich, bo rodziny z dziećmi mogą dzięki temu uniknąć uciążliwych podjazdów a sportów znajdą i tak trudne odcinki do podnoszenia formy.

Burmistrz Świeradowa Roland Marciniak podkreśla z kolei, że rowery latem i biegówki zimą to świetna propozycja wypoczynku w trudnych czasach kryzysu energetycznego. Świeradów nadal będzie przyjazny tego typu aktywnościom.

Szef kuchni w hotelu Elements Robert Kopacz zachęca do tego by na trasy rowerowe wyruszyć po lekkim śniadaniu. Płatki, orzechy, owoce powinny być idealne. Jeśli ktoś chce skosztować "cięższych" potraw to powinien zaplanować trening kilka godzin po śniadaniu.

Mimo trudnej pogody po śniadaniu radiowa ekipa ruszyła na trasę. Jak mówią nie ma złej pogody. Co najwyżej złe ubranie.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.