Ostre Koło z Bukowego Parku w Polanicy-Zdroju [ZOBACZ, POSŁUCHAJ]

Jarosław Wrona, el | Utworzono: 2022-09-25 12:30 | Zmodyfikowano: 2022-09-25 12:30
Ostre Koło z Bukowego Parku w Polanicy-Zdroju [ZOBACZ, POSŁUCHAJ] - fot. Joanna Mazurek
fot. Joanna Mazurek

Nasze rowerowe spotkanie rozpoczęliśmy od pysznego śniadania, rozmawialiśmy z ekspertami na temat rowerowych wypraw, właściwej diety i zdrowia. Naszymi ekspertami byli: Krzysztof Mielcarek, szef kuchni Restauracji Bukowej, Joanna Ressel - kucharka, trenerka i biegaczka, Izabela Gajewska - menadżer gastronomii, Dominika Domasz – menadżer marketingu, Natalia Grzegorzewska - brązowa medalistka mistrzostw świata MTB Les Gets (Francja) oraz słuchacze Radia Wrocław. Na koniec, tradycyjnie wyruszyliśmy na rowerową wycieczkę, po okalających Polanicę trasach.

Izabela Gajewska - menadżer gastronomii i Krzysztof Mielcarek, szef kuchni Restauracji Bukowej, opowiedzieli o lokalnych, ekologicznych produktach, które restauracja serwuje gościom. Nie zabrakło informacji o tym, jakie dania znajdziemy w karcie menu i po co sięgać, aby zregenerować organizm po wysiłku fizycznym.

Natalia Grzegorzewska - brązowa medalistka mistrzostw świata MTB Les Gets (Francja) – opowiedziała o zdobywaniu podium mistrzostw świata i o wrażeniach jakie towarzyszyły jej, w tej wyjątkowej chwili. Nasza ekspertka poprowadziła rowerową wyprawę w okolicach Polanicy.

Słuchacze Radia Wrocław, opowiedzieli dlaczego wybierają rowerową akcję Radia Wrocław.

Z Joanną Ressel - kucharką, trenerką i biegaczką rozmawialiśmy o rozgrzewce przed rowerowymi wyprawami i regeneracji. Dominika Domasz – menedżer marketingu, opowiedziała o hotelu, który jest przyjazny rowerzystom.

Na spotkanie zaprosiło Radio Wrocław i Bukowy Park Hotel Medical Spa Polanica-Zdrój ul. Parkowa 11 www.bukowypark.pl.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.