Cały Kazio – festiwal Marii Czubaszek i Wojtka Karolaka

Jarosław Wrona, PP | Utworzono: 2022-10-03 12:35 | Zmodyfikowano: 2022-10-03 12:35
Cały Kazio – festiwal Marii Czubaszek i Wojtka Karolaka - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

„Cały Kazio” jest jednym z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń artystycznych kurortu. Motywem przewodnim festiwalu, który odbywa się od 2014 roku, jest wyśmiewanie głupoty i szukanie recepty na korzystanie z radości życia, wszystko to doprawione komentarzem i satyrą na temat bieżących wydarzeń w kraju i na świecie.

Na scenie Teatru Zdrojowego pojawią się m.in. Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Fisz Emade, Maciej Maleńczuk, Irena Santor, a także Artur Andrus, Marzena Rogalska czy Joanna Kołaczkowska. Festiwal rozpocznie się w piątek o 19:00, od antyputinowskiego spotkania z Aloszą Awdiejewem, w nowym programie - „Niech żyje Odessa”.

Podczas festiwalu odbędą się spotkania z dziennikarzami: Katarzyną Borowiecką, Małgorzatą Rogalską, Leszkiem Gnoińskim, Hirkiem Wroną i Piotrem Stelmachem. Organizatorzy zapraszają też na Dancing z Kaziem, pokaz kolorowej fontanny, wystawę rysunków autorstwa Wojtka Karolaka, czy turniej scrabble z udziałem festiwalowych gości.

Tradycyjnie do Polanicy zawita Dolnośląski Rozkład Jazdy Radia Wrocław. Na relacje zapraszamy w sobotę od godziny 14:00 do 18:00.

Cały program TUTAJ

Reklama