"Aukcja dla Tomka"

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-12-01 14:00
"Aukcja dla Tomka" - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

W czasie aukcji, poza licytowanymi przedmiotami: obrazami, fotogramami i obiektami designu można będzie kupić piękne drobiazgi w przystępnej cenie. Przed aukcją, już od godz 15.00, można będzie obejrzeć wystawione przedmioty we wnętrzu krużganka zachodniego Muzeum Architektury.

Organizatorzy aukcji nie przewidują obrotu gotówkowego. W zamian za piękne przedmioty proszą o elektroniczne wpłaty na konto Komisji Pomocy Koleżeńskiej SARP Wrocław: BNP PARIBAS 23 1750 0012 0000 0000 2673 8903 z dopiskiem „Dla Tomka".

Link do wydarzenia na Facebooku

Tomasz Głowacki - architekt , znany ze swojej twórczości projektowej (Domy z Głową, nowa siedziba wrocławskiego ASP, CH Swoja Olimpia) i felietonistyki architektonicznej (stale współpracuje z Architekturą-Murator), od wiosny walczy z chorobą nowotworową. Dzięki dotychczasowym zbiórkom udało się sfinansować specjalistyczne leczenie, które pozwala mu z nadzieją patrzeć w przyszłość. Środki wciąż są jednak niewystarczające. Wrocławskie środowisko - koledzy i koleżanki z Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, studentki i studenci oraz wrocławski oddział SARP i Muzeum Architektury - postanowili więc  zorganizować aukcję charytatywną na ten cel.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.