Ewa Vesin, Jacek Cygan, jubileusz u Modrzejewskiej (WIDEO, AUDIO z RWK)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2022-12-20 22:00 | Zmodyfikowano: 2022-12-20 22:00
Ewa Vesin, Jacek Cygan, jubileusz u Modrzejewskiej (WIDEO, AUDIO z RWK) - DAB+wtorki w Radiu Wrocław Kultura, od 16:00
DAB+wtorki w Radiu Wrocław Kultura, od 16:00

Ewa Vesin - laureatka Wrocławskiej Nagrody Artystycznej 2022 oraz Mateusz Wiśniewski ze Stowarzyszenia im. Richarda Straussa. Przed koncertem w Świdnicy, po roku pełnym wydarzeń i wyzwań. Co planują na kolejny? Gdzie i w czym będzie można usłyszeć jedną z najwspanialszych polskich sopranistek?

Jacek Głomb i Robert Urbański, czyli Teatr Modrzejewskiej w Legnicy. Dla tej sceny mijający rok był burzliwy, a kolejny - jaki będzie? Tymczasem świętują: w grudniu 1842 roku oddano do użytku piękny budynek teatru. 180 lat gospodarowania nieruchomością i sztuką - piękna tradycja.

Jacek Cygan zawsze uaktywnia się u nas od pewnego czasu w okresie przedświątecznym i w wakacje. Tym razem jednak nie z kolędami, lecz nową książką, dla... dzieci. Dużych też, jak mówią niektórzy starsi czytelnicy. 'Duszek' (Wyd. Bosz) do poczytania, nowa piosenka do posłuchania. ale nie tylko o tym dziś rozmawiamy.

 

Do usłyszenia w odbiornikach z systemem DAB+, do usłyszenia i zobaczenia w aplikacjach mobilnych oraz na www.radiowroclawkultura.pl 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.