Bez niespodzianki we Wrocławiu

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2022-12-22 21:13 | Zmodyfikowano: 2022-12-22 22:34
Bez niespodzianki we Wrocławiu - fot. slezawroclaw.pl

Ślęza prowadziła tylko raz - przy stanie 12:11 w pierwszej kwarcie. Do przerwy wrocławianki trzymały się dzielnie przez trzy kwarty, bo przegrywały zaledwie 63:71. Ostatnia odsłona należała jednak do duetu Lindsay Allen - Alanna Smith. Ta pierwsza skończyła spotkanie z 30 punktami i 6 asystami, a ta druga z 14 punktami i 6 zbiórkami.

Ekipa gospodarzy grała na niezłej 44% skuteczności z gry, ale to gorzowianki dominowały w ataku trafiając w nim więcej niż co drugą próbę (prawie 55%).

Najwięcej punktów dla Ślęzy - 26 - zdobyła Stephanie Jones, której zabrakło zbiórki do double-double. 20 punktów dołożyła Karolina Stefańczyk.

Ślęza Wrocław – PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 80:96 (16:23, 26:25, 21:23, 17:25)

Punkty dla Ślęzy Wrocław: Stephanie Jones 26, Karolina Stefańczyk 22, Renata Brezinova 10, Anna Jakubiuk 8, Patrycja Jaworska 7, Natalia Kurach 4, Wiktoria Kuczyńska 3;

Punkty dla Gorzowa: Lindsay Allen 29, Wiktoria Keller 15, Zoe Wadoux 15, Alanna Smith 14, Tilbe Senyurek 10, Chantel Horvat 10, Karolina Matkowska 3, Julia Bazan 0.(