Volley przegrał w Bielsku-Białej

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2023-02-02 20:23
Volley przegrał w Bielsku-Białej - fot. volleywroclaw.pl

Spotkanie zaczęło się od dobrej gry Volleya. Ekipa gości kontrolowała pierwszego seta prowadząc już m.in 20:13.

Drugą partię totalnie zdominowała drużyna gospodarzy.

Po dwóch jednostronnych setach przyszła pora na dwa zacięte. W trzeciej partii był remis 20:20, ale końcówkę lepiej rozegrał BKS wygrywając 25:23.

Volley w czwartym secie pewnie szedł po tie-break. Prowadził 8:2. Potem było nawet 22:15, ale bielszczanki zdobyły 9 punktów z rzędu i odwróciły losy tej części meczu. Julia Szczurowska przerwała serię gospodarzy (23:24), ale drugiej piłki meczowej nie udało się już obronić. Decydującą akcję skończyła Majka Szczepańska - Pogoda.

Na MVP spotkania wybrano przyjmującą BKS Bielsko-Biała Martynę Borowczak.

BKS Bostik Bielsko-Biała - #VolleyWrocław 3:1 (22:25, 25:15, 25:23, 25:23)

BKS Bostik Bielsko-Biała: Paulina Majkowska, Julia Nowicka, Paulina Damaske, Dominika Pierzchała, Majka Szczepańska-Pogoda, Martyna Borowczak - Agata Nowak (libero) - Julia Mazur (libero), Magdalena Janiuk, Karina Chmielewska, Weronika Sobiczewska, Nikola Abramajtys.

#VolleyWrocław: Lucie Muhlsteinova, Regiane Bidias, Joanna Pacak, Julia Szczurowska, Anna Bączyńska, Dominika Witowska – Magdalena Saad (libero) – Joanna Chorąża (libero), Adrianna Szady, Barbara Cembrzyńska.