Siatkarki z Wrocławia wracają z Łodzi bez punktów

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2024-02-11 06:50
Siatkarki z Wrocławia wracają z Łodzi bez punktów - fot. volleywroclaw.pl

Przez większość pierwszego seta toczyła się wyrównana gra. Dopiero końcówka od stanu 21:20 dla ŁKS potoczyła się po myśli gospodarzy.

W drugiej partii łodzianki od początku dyktowały warunku. Prowadziły już 5:1 i nie musiały oglądać się za siebie.

W trzecim secie Volley znów miał problemy, bo rywalki były dobrze dysponowane zarówno na zagrywce, jak i w obronie. Wrocławianki starały się jednak gonić i po dobrej grze Julii Szczurowskiej i Kingi Stronias zmniejszyły straty do wyniku 17:19. Końcówka jednak znów potoczyła się po myśli ŁKS.

ŁKS Commercecon Łódź - KGHM #VolleyWrocław 3:0 (25:21, 25:14, 25:22)

ŁKS Commercecon: Ratzke, Dudek, Witkowska, Diouf, Campos, Gryka, Maj-Erwardt (libero) oraz Piasecka, Drabek, Hryszczuk, Zaborowska.

#VolleyWrocław: Muhlsteinova, Stronias, Lewandowska, Szczurowska, Bączyńska, Ponikowska, Pawłowska (libero) oraz Stancelewska, Szady, Gancarz.

MVP: Kamila Witkowska (ŁKS Commercecon).