Ślęza przegrała w Lublinie

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-02-22 21:47 | Zmodyfikowano: 2023-02-22 21:53
Ślęza przegrała w Lublinie - fot. slezawroclaw.pl

Podobnie jak we Wrocławiu tak i w Lublinie koszykarki Arkadiusza Rusina minimalnie prowadziły po pierwszych dwóch kwartach - 43:41.

Mecz uciekł Ślęzie w trzeciej odsłonie. AZS zaczął ją od 2,5 minutowej serii 8:2. Patrząc szerzej przez pierwsze 5,5 minuty po przerwie ekipa gospodarzy zanotowała 17 punktów przy tylko 7 gości.

AZS miał przewagę w rzutach wolnych - trafił 15 z 16 prób. Ślęza w całym meczu oddała tylko cztery tego typu rzuty. Trafiła trzy.

Polski Cukier AZS UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 80:69 (21:20, 20:23, 29:14, 10:12)

Punkty dla AZS: Sparkle Taylor 19, Aleksandra Zięmborska 19, Aleksandra Stanacev 17, Katarina Zec 11, Natasha Mack 11, Magdalena Ziętara 3, Tetiana Jurkiewiczius 0, Aleksandra Kuczyńska 0, Olga Trzeciak 0.

Punkty dla Ślęzy: Julia Drop 18, Anna Jakubiuk 17, Stephanie Jones 16, Natalia Kurach 6, Renata Brezinova 5, Wiktoria Kuczyńska 3, Patrycja Jaworska 2, Karolina Stefańczyk 2, Aleksndra Mielnicka 0.