NOWAKOWSKI// LORBER// JACKSON JR// BADACH - KONCERT

Wojciech Klich, WK | Utworzono: 2023-03-13 08:37 | Zmodyfikowano: 2023-05-12 09:49
NOWAKOWSKI// LORBER// JACKSON JR// BADACH - KONCERT - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Legendarni jazzowi muzycy z Kalifornii w projekcie NEXT LEVEL, saksofonisty Marcina Nowakowskiego, z gościnnym udziałem Kuby Badacha.

— producent muzyczny Chrisa Bottiego i Manhattan Transfer, pianista, zdobywca Grammy - JEFF LORBER,

— gitarzysta, który uczestniczył w nagraniach albumów Michaela Jacksona, Elli Fitzgerald, czy Whitney Huston - PAUL JACKSON JR,

oraz basista - MICHAŁ BARAŃSKI i perkusista - PAWEŁ DOBROWOLSKI.

Podczas wrocławskiego koncertu będzie można m.in. usłyszeć po raz pierwszy zaśpiewany na żywo przez Kubę Badacha singlowy utwór „Na różowo".

Według Marka Niedźwieckiego album Next Level jest najlepszym i najważniejszym w karierze Nowakowskiego. Sam saksofonista mówi: „największą wartością tych koncertów będą moje emocje, które mam nadzieję, poruszą słuchaczy. Podczas pracy nad Next Level rozsmakowałem się w muzykowaniu, interakcji z moimi muzykami - jestem pewien, że ta radość i zabawa muzyką będzie słyszalna od pierwszego dźwięku na koncertach. Spotkania na żywo są dla mnie zawsze ogromną przyjemnością, a granie z tak znakomitymi kompanami jest dla mnie niezwykle ekscytujące. Jestem pewien, że słuchacze nie zapomną tych koncertów przez wiele lat."

Bilety:

https://empikbilety.pl/kup-bilety/nowakowski-lorber-jackson-jr-badach-2/maj-2023

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.