Zdzisław Kuźniar, Teraz?, Szpital na peryferiach (WIDEO z Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2023-03-24 10:00 | Zmodyfikowano: 2023-03-24 10:00
Zdzisław Kuźniar, Teraz?, Szpital na peryferiach (WIDEO z Radia Wrocław Kultura) - DAB+wtorki w Radiu Wrocław Kultura, od 16:00
DAB+wtorki w Radiu Wrocław Kultura, od 16:00

Zdzisław Kuźniar. Aktor-legenda nie tylko wrocławskich scen. Znów w akcji. Tym razem przed nami premiera wrocławska monodramu 'Dwa dni z synem', przygotowanego na Toruńskie Spotkania Jednego Aktora, bardzo dobrze tam przyjętego. W poniedziałek na Scenie na Strychu Wrocławskiego Teatru Współczesnego. 

W Studium Musicalowym Capitol i Teatrze Pod Nasypem premiera spektaklu dyplomowego (w ramach 43. PPA). Spektakl 'Teraz?' to 'muzyczno-ruchowa opowieść o procesie podejmowania decyzji'. W reżyserii Nataszy Sołtanowicz. Do zobaczenia w niedzielę w Firleju.

'Szpital na peryferiach. Muzyka do operacji' to premiera w Teatrze Dramatycznym w Wałbrzychu. Czy ma coś wspólnego ze słynnym serialem? Zapewne temat, służbę zdrowia, no i tytuł. Czy coś więcej? opowiadają Anna Stela, kompozytorka, oraz Maciej Podstawny, reżyser i scenarzysta.

pełna wersja rozmowy pod zdjęciem

Do usłyszenia w odbiornikach z systemem DAB+, do usłyszenia i zobaczenia w aplikacjach mobilnych oraz na www.radiowroclawkultura.pl  

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.