Natalia Janas pozostanie w zespole KPR-u Gminy Kobierzyce

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2023-03-23 18:00
Natalia Janas pozostanie w zespole KPR-u Gminy Kobierzyce - fot. kprkobierzyce.pl
fot. kprkobierzyce.pl

Natalia Janas to kolejna zawodniczka, która będzie reprezentować KPR Gminy Kobierzyce w kolejnym sezonie. Podpisała z klubem roczny kontrakt.

Skrzydłowa to wychowanka KPR-u Jelenia Góra. Stamtąd przeniosła się do Szczecina, gdzie występowała przez dwa sezony. Z Pogonią dwukrotnie zagrała w finale Pucharu Polski, a także awansowała do finału Challenge Cup. Po rozpadzie zespołu trafiła do Kobierzyc. W minionym sezonie sięgnęła z KPRem po trzeci medal i historyczny Puchar Polski.

W trwających rozgrywkach Natalia zapisała na swoim koncie pięćdziesiąt bramek w dziewiętnastu spotkaniach ligowych.

Postanowiłam zostać na kolejny rok w Kobierzycach z powodu bardzo dobrze funkcjonującej drużyny z fajną atmosferą. Z roku na rok osiągamy coraz większe sukcesy. Mamy bardzo pracowity zespół, dlatego trenowanie i granie z takimi dziewczynami to sama przyjemność – mówi zawodniczka.

Nie będziemy ukrywać, że nasze plany na końcówkę tego sezonu to walka o srebrny medal i zdobycie po raz kolejny Pucharu Polski – dodaje Janas.

Natalia Janas związała się z Klubem rocznym kontraktem, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2023/2024.

Wcześniej umowę z klubem przedłużyły Beata Kowalczyk, Zorica Despodovska i Patrycja Kozioł. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk, Aleksandry Olek oraz trener Edyty Majdzińskiej, które przeniosą się do MKSu Lublin.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.