Bovska „Dzika”

WK, RW | Utworzono: 2023-03-31 15:43 | Zmodyfikowano: 2023-05-11 08:39
Bovska „Dzika” - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Bovska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, artystka wizualna i performerka. Artystka obdarzona niezwykłą wrażliwością, twórcza i autentyczna. Do Wrocławia przyjedzie z utworami ze swojego najnowszego albumu pt. „Dzika”, który jest świadectwem jej wielkiej przemiany. Zawita do nas zatem zupełnie nowa Bovska!

Album Dzika, zawierający 12 utworów, to płyta o kobiecie i wokół kobiety. Ukazuje świat z bardzo kobiecej perspektywy. Jest o jej energii, sile, ciągłej cyklicznej przemianie, cierpieniu, spojrzeniu na świat, na miłość, na emocje. Skupiona, jak zawsze u Bovskiej, wokół delikatnej tkanki tego, co trudno opisać słowami, a co świetnie potrafi zmieścić się w piosence. Bovska przeszła przemianę od ostatniego albumu Sorrento. Słychać to w tekstach, których jest autorską i muzyce, którą współtworzyła wraz z producentem albumu Archie Shevsky’m.

Tytułowy utwór „Dzika" jest swego rodzaju manifestem kobiety poszukującej swojej tożsamości i wewnętrznej akceptacji. Utwór dotyka intymności jaką tworzymy sami ze sobą. Dzika dziewczynka uosabia spontaniczność, instynkt, głębokie odczuwanie rzeczywistości.

Oprawa wizualna towarzysząca Bovskiej na każdej płaszczyźnie jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez wysokiej jakości teledyski, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

Zapraszamy na koncert w ramach DZIKIEJ Trasy, który odbędzie się 17 września w Sali Koncertowej przy ul. Karkonoskiej 10!

Bovska
17 września 2023, godz. 19.00
Sala Koncertowa przy Karkonoskiej 10
Bilety dostępne w Radiu RAM oraz na eventim.plebilet.pl


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.